עשרות אלפים הגיעו להלוויה של החייל הבודד שון כרמלי הי"ד

מתוך חשש למיעוט משתתפים פרסמו חבריו של שון כרמלי הי"ד, כמו גם קבוצת הספורט של מכבי חיפה, קריאה לציבור להשתתף בהלוויתו • חברו: "הוא בחר להיכנס לעזה למרות שהיה פצוע בקרסול"
אליעזר היון
כ"ד תמוז התשע"ד / 22.07.2014 01:14

כבר לא חייל בודד: סמל ראשון שון כרמלי הי"ד שנפל בקרב בעזה נטמן היום בבית העלמין בחיפה כשמאחורי ארונו צועדים כעשרים אלף בני אדם.

שון כרמלי בן 21 היה לוחם בחטיבת גולני והתגורר ברעננה. כרמלי נולד בטקסס ובגיל 16 עלה לארץ בה שהו כבר שתי אחיותיו.

"הוא כמו האח השני שלי", סיפר חברו הטוב אלכס קורטסה לוואלה. "אין לי מילים לתאר איזה בן אדם זהב. דיברנו לא מזמן והוא אמר לי 'אני לא רוצה עוד פעם עזה'. אבל למ"מ שלו הוא אמר שהוא נכנס, למרות שהיה פצוע בקרסול. זה מראה איזה בן אדם הוא".

במשך היום פנו חבריו של שון כמו גם קבוצת הספורט של מכבי חיפה שחששו ממיעוט משתתפים וביקשה מהציבור ללוות את שון בדרכו האחרונה. ההיענות היתה רבה ועשרות אלפי בני אדם כאמור ליוו את החייל למנוחתו האחרונה. גם הוריו של שון, טליה ואלון, הגיעו לארץ והשתתפו בלוויה.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    אולי חייל בודד היית אבל כל עם ישראל ליווה אותך למנוחת עולם
    22/07/2014 02:24
    דודו
  1. נכון לשעה 01:40 לפנות בוקר ליוו כעשרים אלף איש מכל חלקי הארץ את סמ"ר ניסים שון כרמלי. שון היה חייל בודד בארץ אך במותו היו כל עם ישראל איתו. שון הותיר אחריו זוג הורים ושתי אחיות. בן 21 היה במותו. תהי נשמתו צרורה בצרור החיים!. אוהבים אותך אח יקר.