מבחיל: עכברושים מתרוצצים בטינופת ליד סמינר בבני ברק

שטח של העירייה, הממוקם על רחוב ראשי, הפך למזבלה השורצת בעשרות עכברים המתרוצצים באין מפריע • עיריית בני ברק: "הנושא עבר לטיפול מיידי ויסודי. הועברה פניה לתאגיד 'מי ברק', שמשתמשים בשטח. המוקד עירוני יקיים סיור לראות כיצד לפתור הבעיה החמורה"
אריה ריבקינד
ח' סיון התשע"ט / 11.06.2019 10:33

אחד הדברים שהעיר בני ברק לא יכולה להתגאות בהם הוא הלכלוך. אבל דומה כי מה שתועד בסרטון המוצג כאן, באתר חרדים 10, יזעזע גם את מי שכבר רגיל  במראות הטינופת של עיר התורה והחסידות.

שטח של העירייה הממוקם על רחוב השומר, ליד ‘ארמונות פרידמן’ ובצמוד לסמינר של בנות, הפך למזבלה השורצת בעשרות עכברים המתרוצצים באין מפריע, באור יום, כאשר בעלי עסקים סמוכים, הממוקמים על רחוב השומר, משליכים במקום פסולת.

תושב העיר אומר לחרדים 10: “מדובר בשטח של העירייה, השורץ כולו עכברים וחולדות, כנראה בשל הפסולת הנזרקת במקום – מה שמהווה סכנה ברורה גם לבנות הסמינר הלומדות בצמוד למקום. איך העירייה לא מטפלת בזה?”

תושב המתגורר בסמיכות, אמר לאחר פרסום הכתבה: “אני גר ליד וזה ממש מגעיל. היה לנו עכבר מת בכניסה לבניין. אשתי בהריון, היא  נבהלה מזה ולא רצתה לצאת מהבית בגלל זה”.

ואחר, המתגורר באיזור אחר בבני ברק, הגיב: “העכברים מרגישים בבית בבני ברק. חלק מהנוף שלי. בפרט בשעות הבוקר המוקדמות, כשהם יוצאים לסיור בוקר”.

מעיריית בני ברק נמסר בתגובה לחרדים 10: “זהו שטח תפעול ובעלי העסקים הסמוכים משליכים לשם פסולת. הנושא עבר לטיפול מיידי ויסודי. הועברה פניה לתאגיד ‘מי ברק’ שיטפלו בזה, שכן הם משתמשים בשטח”.

בעירייה מציינים עוד, כי “המוקד עירוני יקיים שם היום סיור על מנת לראות כיצד ניתן לפתור את הבעיה החמורה”.

מתאגיד המים טרם נמסרה תגובה.

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  מכת עכברוש וחולדות
  11/06/2019 14:11
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 1. צו מכלוף 100 לא חתם
  פרץ חילולי שבת שברו הסכר חולדה ובני עירו
  נוע תנוע מרון קובי אשדוד ואשקלונה ארץ פלשתים עמלק

 2. "עכברים" בגודל הזה נקראים חולדות.
  11/06/2019 16:24
  סתם אומר
 3. או עכברושים.

 4. מסכנים היונקים הקטנים שנאלצים לגור בטינופת של בני ברק
  13/06/2019 16:50
  חרדון מצוי
 5. מסכנים היונקים הקטנים שנאלצים לגור בטינופת של בני ברק