ישי איים לנטוש ראיון עם בן עמי • כעת מתחרט: “הייתי חייב לעזוב”

נציג במפלגת 'כחול לבן' הגיש תלונה במשטרה נגד הגר"מ מאזוז • אלי ישי: "מי אתם שתשתיקו את גדול הדור מלומר את דבריו?" • יהונתן יוסף: "הגשת התלונות במשטרה נגד רבנים לא החלה היום. גם סבי מרן הרב עובדיה יוסף ואבי הרב יעקב יוסף זצ"ל נרדפו"
אריה ריבקינד
ד' אדר ב' התשע"ט / 11.03.2019 21:18

יו”ר ‘יחד’ אלי ישי הופיע הערב (שני) בתכנית ‘שש עם עודד בן עמי’ ב’חדשות 12′ – ואיים לנטוש את האולפן באמצע הראיון, לאחר שהמגיש עודד בן עמי השמיע דברי זלזול בקב”ה.

בעקבות האיום חדל בן עמי מדבריו.

זמן מה לאחר הראיון צייץ אלי ישי בחשבון הטוויטר שלו: “במהלך ראיון שקיימתי בערוץ 12, השמיע המראיין מר עודד בן עמי דברי בלע מחרידים ומזעזעים כלפי שמיא.

“אמנם הבעתי מיד מחאה נחרצת ודרשתי שיחזור בו, אך לצערי הרב טעיתי בכך שנותרתי לשבת באולפן. במבט לאחור אני סבור שהייתי חייב לקום ולעזוב באופן מיידי”.

ישי הוסיף: “חטאתי, עויתי, פשעתי, ואני מבקש מחילה, סליחה וכפרה. לא אתראיין יותר אצל עודד בן עמי עד אשר יחזור בו מדבריו החמורים ויבקש סליחה מבורא עולם”.

ישי הוזמן לאולפן, לאחר שמועמד ברשימת ‘כחול לבן’ לכנסת ה-21 הגיש בצהריים תלונה במשטרה כנגד הגר”מ מאזוז, מנהיגה הרוחני של ‘יחד’, בשל דבריו נגד להט”בים – שנאמרו בסרטון בחירות של ‘יחד’.

מוקדם יותר צייץ על כך אלי ישי: “קראתי בתדהמה את הודעתם של חברי מפלגת ׳כחול לבן׳ שבכוונתם להגיש תלונה נגד מרן ראש הישיבה הגר״מ מאזוז שליט״א, בגין דברים שאמר נגד אנשי קהילת התועבה. פשוט בושה וחרפה, מטילים שלטון אימה נגד רבנים בישראל. מי אתם שתשתיקו את גדול הדור מלומר את דבריו?”

יו”ר ‘יחד’ הוסיף: “דברי הרב הם דברי אלוקים חיים המופיעים בתורה הקדושה, שום דבר ממה שאמר אינו חידוש משלו. זו בדיוק הסיבה מדוע מרן ראש הישיטבה היה נחוש בהכרעתו כי ׳יחד׳ תתמודד לכנסת, למרות הסקרים שלא תמיד החמיאו. מפלגה שתשים סוף לשלטון האימה וסתימת הפיות כלפי מי שלא מיישר קו עם האג׳נדה הפסולה שלהם”.

יהונתן יוסף, מועמד ‘יחד’ לכנסת הגיב הערב על התלונה שהוגשה במשטרה נגד הגר”מ  מאזוז: “הגשת התלונות במשטרה נגד רבנים לא החלה היום. גם סבי מרן הרב עובדיה יוסף ואבי הרב יעקב יוסף זצ”ל נרדפו על ידי גורמים במשטרה ובפרקליטות שניסו לסתום את פיהם אך ניסיון זה לא צלח. כעת מתבצע ניסיון נוסף להטיל אימה על רבנים באמצעות השימוש במשטרה נגד גדולי ישראל”.

הוא הוסיף: “ההתנהלות החצופה הזו לא תרתיע את גדולי ישראל לומר את דעותיהם מעל כל במה ואנו שליחיהם נאבק על כך”.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  כל החרדים צריכים להחרים את עודד בן עמי
  11/03/2019 22:04
  שיע
 1. זו לא פעם ראשונה שהוא מגדף ומקלל ,
  גם בראיון מול רבה של צפת ,הוא ביזה וזלזל ..

 2. נורא ואיום.
  13/03/2019 00:03
  יוסי
 3. בלי כל קשר זה שאלי יעלם מהמכ”ם לעוד 4 שנים לפחות, זה רווח נקי של הבחירות.