גנץ: לא פוסל קואליציה עם הערבים • הליכוד: מה עוד צריך להוכיח?

יו"ר מפלגת חוסן לישראל: ''אני לא פוסל אף אחד. הערבים הם אזרחי המדינה. אני נוסע מפה שש דקות ואוכל בכפר קאסם" • הליכוד: "אחרי שאבו מאזן מעודד את גנץ, גנץ אומר שהוא לא פוסל ישיבה עם המפלגות הערביות"
אריה ריבקינד
ג' אדר א' התשע"ט / 08.02.2019 12:50

בני גנץ, יו”ר מפלגת ‘חוסן לישראל’, לא פוסל ישיבה עם המפלגות הערביות בקואליציה עתידית.

בראיון שהעניק ל’ידיעות אחרונות’, נשאל גנץ האם ישב עם הערבים בממשלה – והשיב: “אני לא פוסל אף אחד. הערבים הם אזרחי המדינה. אני נוסע מפה שש דקות ואוכל בכפר קאסם. הערבים הם אזרחי המדינה”.

גנץ הוסיף:  ”הם שמים את הקול שלהם בקלפי, יש להם את הזכויות שלהם. מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית וכל אזרחיה שווים”.

מהליכוד נמסר בתגובה: ”אחרי שאבו מאזן מעודד את גנץ, גנץ אומר שהוא לא פוסל ישיבה עם המפלגות הערביות. מה עוד צריך להוכיח שהבחירה היא או ממשלת שמאל בראשות גנץ או ממשלת ימין בראשות נתניהו”.

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  מה עוד צריך כדי לדעת מי הזיקית הזו
  08/02/2019 13:18
  בני
 1. חברים, האדם הזה פשוט מפחיד אם ייכנס לפוליטיקה. או שהוא שותק ויודע למה כי יש לו מה להסתיר, ואם כבר מאלצים אותו לצייץ, אלוהים ישמור. אדם מסוכן, צבוע וככל הנראה גם שקרן. זאב בעור של כבש. נראה כזה עדין וחתיך אך אדם לא סימפטי בלשון המעטה. עוד לא התחיל ותראו כבר כמה טעויות של טירון שאין לו מושג בפוליטיקה. ראינו כבר דוגמאות כמו אבי גבאי, אהוד ברק ועוד גרוטאות. יש מאוד להיזהר מהאדם הבלתי אמין ומסוכן זה. כנראה שאשתו נותנת את הטון וקובעת כמו שקרה עם אולמרט הסמרטוט.

 2. אחמד מכפר קאסם אני נוסע מפה שש דקות ודוקר יהודי בנתניה
  08/02/2019 14:15
  אחמד מכפר קאסם
 3. אחמד מכפר קאסם אני נוסע מפה שש דקות ודוקר יהודי בנתניה

 4. רק אוכל אצל הערבים? גם משתתף באזכרות שלהם לרוצחים. רק אם
  09/02/2019 19:56
  נתין מדמנת ישראל
 5. הן משותפות לרוצחים ולנרצחים היהודים. אידיוט? מופרע? רשע? אולי רשע שהפקיר את מדחאת יוסף למותו. רב-עלוב שהפקיר את חייליו בצוק איתן, כדי לא לפגוע ב”אזרחי” האויב. ואני עוד משלם לו על שירותו לאויב (בשני המקרים). בא להקיא. אולי על הפתק בקלפי. אם אזכור את שם המפלגה שלו מטעם הקרן לישראל חדשה.