למה הגבירים שתורמים ל’מעיני הישועה’ זוכים ליחס מיוחד? • שו”ת מיוחד עם הגר”ח קנייבסקי

למה מייסד בית החולים זכה לנשיאת חן מיוחדת אצל כולם, מדוע ל'מעייני הישועה' יש סייעתא דשמיא, ולמה קיבל הד"ר הבטחה מהסטייפלר זצ"ל שבמחלקת יולדות לא יהיה לעולם מקרה מוות • הגר"ח קנייבסקי בשו"ת נדיר עם נאמן ביתו הרב אליהו מן על ד"ר משה רוטשילד ז"ל ו'מעיני הישועה'
חרדים 10
ט' טבת התשע"ט / 17.12.2018 15:26
הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  חחחחחחחחח
  17/12/2018 19:20
  רוטשילד
 1. ולדת במעייני הישועה נפטרה היום – JDN – חדשות
  https://www.jdn.co.il/news/317765
  יולדת בשנות הארבעים לחייה נפטרה היום בבית החולים מעיני הישועה מספר ימים לאחר שילדה את בנה השישי, במעייני הישועה מציינים כי אחוז הפטירה בקרב יולדות הינו של כשש עד שבע …

 2. צצצצצ
  17/12/2018 19:24
  רוטשילד
 3. מעייני הישועה: בת 38 מתה יומיים לאחר שילדה
  האישה, שזו לה הלידה השישית, התלוננה על כאבי בטן אולם הבדיקות לא העלו דבר. בבוקר דיווחה כי היא כבר חשה בטוב, אולם בשעות הצהריים נעלמה ונמצאה ללא רוח חיים בשירותים. מנהל בית החולים, פרופ’ מוטי רביד: “כנראה שמדובר בתסחיף ריאתי”
  ירון קלנרפורסם: 06.03.14 , 15:41
  טרגדיה בבית החולים מעייני הישועה שבבני ברק: אישה שילדה לפני כיומיים, נמצאה היום (ה’) ללא רוח חיים.

  האישה, בת 38, ילדה בפעם השישית ביום שני השבוע. על פי הנמסר, האישה לא סבלה ממחלות והלידה עברה באופן תקין, אלא שאתמול היא החלה לחוש כאבי בטן. בבית החולים ביצעו אולטרסאונד ולא ראו דבר. גם בדיקת הסי טי שעברה לא גילתה משהו חריג.

  היום בבוקר דיווחה האישה על שיפור במצבה ובהרגשתה, היא הסתובבה במחלקת היולדות ואף אכלה, אבל בשעות הצהריים נעלמה. צוות המחלקה שלא מצא אותה החל בחיפושים, כשבסופם אחת האחיות בדקה בשירותים וגילתה אותה ללא רוח חיים.

  בבית החולים ניסו להציל אותה והחלו בביצוע החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותה.