בנוכחות הרב אלון: הרב אליהו הציג למשפחתו את המידע על התלונה

קיים יותר מתיעוד אחד מהמפגשים של הרב אלון עם התלמיד • המשטרה לומדת את התלונות החדשות נגד הרב מוטי אלון, אך בינתיים לא נפתחה חקירה רשמית
חרדים 10
כ"ח כסלו התשע"ט / 06.12.2018 21:35
הרב מוטי אלון

הרב שמואל אליהו, רבה הראשי של צפת,  אשר מטפל בתלונה החדשה נגד הרב מרדכי אלון, נפגש עם בני משפחתו של אלון – והציג בפניהם את המידע.

לפי דיווח ב'כאן', הרב אלון עצמו השתתף בפגישה הטעונה.

ב'כאן' דווח, כי לדברי גורם המעורב בפרשה "הציגו בפניהם עובדות שלא ניתנות לפרשנות אחרת".

לפי הדיווח,  קיים יותר מתיעוד אחד מהמפגשים של הרב אלון עם התלמיד. תיעודים אלו הם שהובילו לחשיפת הפרשה החדשה – והובילו את רבני 'פורום תקנה' להחלטה .

ב'כאן דווח עוד, כי המשטרה לומדת את התלונות החדשות נגד הרב מוטי אלון.

חקירה רשמית בנושא עדיין לא נפתחה, אך ייתכן שזו תיפתח אחרי שבמשטרה יכירו לעומק את הנושא.

ב'פורום תקנה' המליצו לתלמיד שנפגע לפנות למשטרה, אך הוא בינתיים מסרב.

בשיחה עם חברת החדשות אתמול, סיפר הרב אליהו: "אנחנו, לא רק שלישיית הרבנים אלא גם ראשי ישיבות אחרים – מה שמעסיק אותנו הוא שלא יחזור הנושא של ברלנד, שיעבור הזמן ויתאספו סביבו חסידים שוטים.

"אנחנו מנסים לראות איך בעוד חצי שנה, כשהגלים יירגעו… הרי הוא איש מאוד כריזמטי, גאון מבחינת האישיות והידע והחדשנות שלו. אני לא יודע אם יש לו כוונה לעשות את זה אבל זה היה כבר. אני לא יכול לחתום שזה לא יהיה".

הרב אליהו הסביר את דרכי פעולתו: "אם חסידיו יראו שאנחנו דורסים אותו ברגלינו, אז הם יתלקטו סביבו כדי להגן על המסכן, אנחנו לא רוצים להגיע למקום הזה".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    לגשת מייד ולהגיש תלונה במשטרה
    07/12/2018 09:40
    אופיר
  1. זה אמיתי?!? פורום תקנה זו דרך אלגנטית צינית וצבועה של סוטי מין להתחמק מעונש. קורא לכל מי שהוטרד מינית או הותקף מינית לעשות מעשה אחראי ומחויב המציאות לגשת מיד!!! ולהגיש תלונה במשטרה. כל עוד הכביסה המלוכלכת מכובסת בתקנה עאלק, עוד ילדים ונשמות רכות ינוצלו מינית. זה זועק לשמיים! בתור מי שחווה ניצול, כנראה שכל הצדיקים חובשי הכיפות לא מבינים את משמעות הפשע הזה. זה לחרב לילד חיים שלמים. אדם שמנצל או פוגע מינית בקטין, מקומו מאחורי סורג ובריח. אחרת עוד ועוד יפגעו. מי שנפגע ולא ניגש להגיש תלונה למשטרת ישראל, פוגע בעוד ילדים וקטינים. פשוט ככה!