פראנויה? ברק: “ביבי שולח אלי את הליצנים והכלבלבים להשתלח בי”

ראש המשלה לשעבר אהוד ברק, סירב להשיב במענה לשאלות ותשובות עם גולשים בעמוד הפייסבוק שלו, על השאלה על מה קיבל בדיוק קיבל מיליוני שקלים מ'קרן וקסנר'
אריה ריבקינד
ל' חשון התשע"ט / 08.11.2018 15:07

ראש המשלה לשעבר אהוד ברק, במענה לשאלות ותשובות עם גולשים בעמוד הפייסבוק שלו, לשיתוף הפעולה שלו עם ‘קרן וקסנר’ האמריקנית, ולעובדה שקיבל ממנה מיליוני שקלים עבור ‘מחקר’ שלא ידוע מה טיבו.

ברק השיב: “כאזרח פרטי אני עוסק במחקר ויזמות עסקית. יש ביקוש לשירותים שלי ויש גופים שמוכנים לשלם סכומים גדולים כדי שאבצע בשבילם את השירותים”.

ברק סירב להשיב לשאלה על מה קיבל בדיוק קיבל את הכסף – והתחמק: “צריך לשאול את קרן וקסנר על מה היה המחקר, אם הם רוצים לענות זה תלוי בהם”.

לדבריו, “השאלה היחידה היא האם הפעילות מדווחת והתבצע תשלום מס למדינה ועשיתי זאת להכנסה זו ולכל הכנסותיי בשמחה רבה בסכומים של מעל למיליוני שקלים בשנה”.

ברק גם תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו: “הוא שולח אלי את הליצנים והכלבלבים שלו להשתלח בי ובכל מבקריו”.

כפי שדווח בחרדים 10, נציבות שירות המדינה בודקת את המידע שנחשף בתוכניתו של אראל סג”ל ב־103fm, לפיו ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק קיבל 2.3 מיליון דולרים מקרן וקסנר האמריקנית עבור ‘מחקר’.

תגיות

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    חידה אותם נתונים רק ביבי במקום ברק.. מה היה אומר ברק?
    08/11/2018 16:13
    ריאלי
  1. מה היה אומר מיסטר ברק וכל חבריו בשמאל ובתקשורת לוא ביבי היה מקבל את הסכום הזה מבלי לפרט מה זה ועל מה זה.. ולפי פרסומים בתקשורת ברק משקר שהיה איש פרטי באותה עת.. הוא התמודד לראשות העבודה.. האמת מדברת בעד עצמה על מידת הצביעות של האיש הזה