חוזרים לשגרת הפגנות בבני ברק: ‘הפלג’ יחסום לכם הערב את העיר

'הפלג הירושלמי', שהכניס נציג שלישי לעיריית בני ברק, לא הפגין במהלך ימי הבחירות - למרות מעצר בחור ישיבה • אבל הבוקר כבר הודיע 'הפלג' על הפגנות בעיר בני ברק
חיים טוויל
כ"ג חשון התשע"ט / 01.11.2018 12:24

 ‘הפלג הירושלמי’ חוזר לשגרה אחרי הבחירות:  אחרי שהמפלגה הצליחה להכניס נציג שלישי למועצת העיר בני ברק, הבוקר (חמישי) הכריזו ב’פלג’ על חזרה להפגנות, לאחר שנמנעו מלהפגין במהלך מערכת הבחירות.

פעילי ‘הפלג’ יפגינו  היום בשעה 15.45 בצומת ז’בוטינסקי-השומר, במחאה על מעצרו של הבחור ישראל מאיר אלישיב במודיעין עילית, בשל עריקות מצה”ל.

בירושלים לא יתקיימו, ככל הנראה הפגנות, עד לאחר הסיבוב השני לראשות העיר.

מהמשטרה נמסר:

“צפי לעומסי תנועה החל מהשעה 15:00 בבני ברק והסביבה בעקבות מחאת הפלג הירושלמי. המשטרה נערכת לקראת מחאה של הפלג הירושלמי המתוכננת להתקיים היום החל משעה 16:00.

בעקבות המחאה צפי לחסימות ועומסי תנועה ברחובות הבאים:

-רחוב ז’בוטינסקי מבן גוריון לכיוון מזרח.
-כביש היצירה בפתח תקווה לכיוון מערב.
-ביציאות לרחוב ז’בוטינסקי מכיוון בני ברק יופנו לכיוון מערב.
– רחוב החלוצים צפוי להסגר לתנועת כלי רכב מרחוב אברבאנל עד ז’בוטינסקי.

ככל שכביש 4 יחסם לתנועה- יופנו כלי הרכב לכיוון אלוף שדה מדרום לצפון ולמחלף 471. מצפון ייסגר כביש 4 לתנועה מכיוון צומת מורשה.

מומלץ לציבור משתמשי הדרך להתעדכן כל העת במוקד המידע 110 של המשטרה בדבר עומסי תנועה וכן לעשות שימוש באפליקציית הניווט לדרכים חלופיות. לנוסעי התחבורה הציבורית יש להתעדכן בהתאם אל מול חברות האוטובוסים ומוקדי המידע שלהם.

המשטרה תהיה פרוסה בצירים המרכזיים ותבצע הכוונת תנועה ודילול עומסי תנועה ככל שהדבר יתאפשר.

משטרת ישראל ערוכה למחאה ותפעל להבטחת שלומם, ביטחונם ובטיחותם של המשתתפים ולא פחות חשוב מכך – תוודא כי המחאה, לא פוגעת יתר על המידה בשגרת החיים של הציבור הרחב.

משטרת ישראל לא תמנע את קיום המחאה מתוך רצון כן לאפשר את חופש הביטוי והמחאה של כל אזרח החפץ בכך. יחד עם זאת, לא נתיר כל הפרת סדר ונפעל בנחישות נגד אירועי אלימות מכל סוג שהוא”.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות