אברך איבד מצלמה ותמונות חתונה. המוצא דרש כסף. מה עשה השוטר?

חוקרי המשטרה השיבו לצעיר חרדי את מצלמתו שאבדה באוטובוס, ובה תמונות מחתונתו - שערכן הרגשי עולה עשרות מונים על ערכה של המצלמה
חיים טוויל
ז' אב התשע"ח / 19.07.2018 11:18
חתן, מצלמה

אמש (רביעי), הגיע לתחנת המשטרה צעיר חרדי שדיווח לחוקרים כי איבד את מצלמתו ובה תמונות חתונתו, לאחר ששכח אותה באוטובוס ממנו ירד.

החתן סיפר עוד לחוקרים, כיי צעיר שמצא אותה יצר עמו קשר – פרטיו רשומים על המצלמה, ודרש ממנו סכום כסף עבור השבתה חזרה לידיו.

חוקרי המשטרה, שהבינו את ערכן הרגשי של התמונות במצלמה, ערכו מיד מספר פעולות שהביאו להשבת המצלמה לידי החוקרים על ידי הצעיר שמצא את האבדה – והוא שוחרר לאחר בירור המקרה.

חוקרי המשטרה הזמינו לתחנה את בעל המצלמה והשיבו לידיו חזרה את מצלמתו, ובה כל תמונות חתונתו.

הוא הודה לשוטרים על פעילותם המהירה והסיוע הרב להשבת התמונות שערכן יקר מפז.

"אחד מתפקידיה וערכיה העיקריים של משטרת ישראל הנו סיוע לכל אדם, בכל עת, בכל מקום וככל שיידרש, ללא כל קשר באם בוצעה עבירה או לא, וזאת כחלק משמירה על אורח חיים וסביבת חיים תקינים של כלל האזרחים", אומרים במשטרה.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    מעניין מאד שבאלעד...
    20/07/2018 12:20
    אלעדי
  1. לא עושה המשטרה כלום ומאפשרת לעיירית אלעד ולעומד בראשה לעשות ככל העולה על רוחם וכל התלונות שמגיעות למשטרה נסגרות גם כשמדובר במעשים פלילייים חמורים ביותר כמו החרבת ישיבה על תכולתה ללא צו מבית משפט וכששוטרים רואים ואפילו לא מעכבים את נהגי הדחפורים לחקירה…ממש משטרה למופת…