הנערה שנדקרה: 'תודה לריבונו של עולם שעשה נס גדול ועצום' I צפו

פחות משבוע לאחר שנדקרה בידי מחבל בעפולה כאשר הייתה בדרכה לבחינת בגרות, השתפר מצבה של שובה מלכה - והיא יצאה מטיפול נמרץ • "זה לא ברור מאליו בכלל כל שנייה שאני בחיים, שאני חזקה ברוך השם, בזכות תפילות עם ישראל. אני נדהמת מהאהבה שעם ישראל מעריף עליי"
חיים טוויל
ד' תמוז התשע"ח / 17.06.2018 16:51

שובה מלכה, הנערה בת ה-18 שנפצעה באורח קשה בפיגוע הדקירה שאירע בשבוע שעבר בעיר עפולה, הודתה היום (ראשון) לכוחות הביטחון שלכדו את המחבל ולצוות בית החולים 'העמק' בעפולה שטיפל בה במסירות.

"תודה לריבונו של עולם שבאמת עשה לנו נס גדול ועצום. זה לא ברור מאליו בכלל כל שנייה שאני בחיים, שאני חזקה ברוך השם,  בזכות תפילות עם ישראל. אני מודה לצוות הרפואי, אני נדהמת מהאהבה שעם ישראל מעריף עליי, ותודה באמת לכוחות הביטחון. אין לנו שום כעס. אנחנו כל כך בטוחים שכוחות הביטחון יש להם את היכולות שלהם והם עושים כל מה שהם יכולים", אמרה מלכה.

מלכה בת ה-18 שוחחה עם עיתונאים ממיטתה בבית החולים, "הדקירה הזאת זה לא משהו פרטי שלי. זה של כל עם ישראל. תזכורת שאנחנו צריכים להתקדם, לגדול מזה, לעבוד יותר חזק, להגביר הילוך.

"תתפללו, עם ישראל חזק, יש לנו כוח גדול, זה מה שבאמת יחזק אותי. תודה רבה לכל מי שתומך בנו", ביקשה הצעירה.

צילום: דוברות בית החולים העמק

מנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים עדכן כי מצבה של שובה משתפר בהדרגה והוא מקווה שבעוד כמה ימים תשתחרר מבית החולים.

המחבל שביצע את הפיגוע, נור שינאוי מג'נין, נעצר וקשר את עצמו לביצוע המעשה.

קרובי משפחתו של המחבל נחקרו כדי לגלות מי מהם ידע על כוונותיו. ייתכנו מעצרים נוספים, בעיקר של סייענים.

 

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  לא הבנתי
  17/06/2018 19:04
  אורי
 1. לא הבנתי
  תודה לאל שעשה לי נס ושלח אלי מחבל שיפגע בי?????

 2. אי אפשר להבין דברים מורכבים בהתכתבות באינטרנט. לכל בן אדם יש מח, נראה לך שלא חשבו שיש כאן סתירה מובנית, רק אתה החכם הגדול צועק "בגדי המלך החדשים", תלך לישיבה קרובה לבית שלך, ותבקש ללמוד רק את העניין הלוגי הזה, אני בטוח שישמחו לעזור לך, זה כנראה עניין פילוסופי עמוק, ואתה בתור אוהב חכמה, הוא אמור לרתק אותך. בהצלחה.
  21/06/2018 01:50
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 3. בהצלחה