רבני מודיעין עלית נגד המשטרה: שוטרים בקשר שלילי עם צעירים

רבני העיר מודיעין עלית, הגר"מ קסלר והגרש"ז אולמן - במכתב חריף נגד "המשטרה עם הפנים לקהילה" • "קיבלתי עדות נאמנה ששוטרת שוחחה עם מוכרות צעירות בניסיון לשכנען להתגייס או להתנדב למשטרה" • "למנוע כניסתם למקומות ציבוריים ולהזהיר הצעירים שלא לפתוח בשיחה איתם"
יוסף גרינבוים
ט"ז סיון התשע"ח / 30.05.2018 19:55

העיר החרדית נגד “פירצת השיטור הרגלי”: רבני העיר מודיעין עלית, המרא דאתרא הגר”מ קסלר והגרש”ז אולמן – פרסמו היום (רביעי) מכתב חריף נגד תופעת “המשטרה עם הפנים לקהילה”.

“כידוע לאחרונה מסתובבים בעירנו ‘שוטר ושוטרת’ על פי מדיניות של ‘משטרה עם הפנים לציבור'”, פותחים הרבנים את מכתבם המתפרסם לראשונה  בחרדים 10. “כשבתחילה החלו לבקר בכיתות גן ובתי ספר, ומשלא נענו החלו לפקוד את החנויות ובתי העסק השונים וכמו כן נראים מידי פעם כשהם משוחחים עם ילדים וילדות ובני נוער.

“ופניתי כמה פעמים בבקשה להפסיק את הסיורים המיותרים הללו ולא נעניתי”.

במכתב נאמר עוד: “היום בבוקר קיבלתי עדות נאמנה שהשוטרת ביקרה אתמול בערב באחת החנויות ושוחחה עם כמה מוכרות צעירות בניסיון לשכנע להתגייס או להתנדב למשטרה ר”ל, דבר שלא יעלה על הדעת בשום פנים ואופן”.

במכתב מצווים תושבי העיר: “ועל כן הנני מורה בזאת שלא לשתף פעולה איתם בשום דבר ועניין ולמנוע את כניסתם למקומות ציבוריים ולהזהיר את הצעירים שלא לפתוח בשיחה איתם. ועלינו לזכור מה שלימדונו חז”ל ‘טובתן של רשעים רעה היא אצל צדיקים’.

“ונישא תפילה ליושב במרומים שיציל נפשותינו מן השעות הרעות ויחון אותנו לפליטת עולמים בקרוב”.

תגובת המשטרה טרם התקבלה.

 

הרב מאיר קסלר

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    פנים לקהילה
    30/05/2018 23:40
    ישראל זהב
  1. איך לא תבושו? במקום שתגידו תודה לשוטרים ששומרים על החוק והסדר בעירכם ותורמים לביטחונכם אתם מחרימים ומנדים אותם ומכנים אותם “רשעים”.