אמסלם: מציק להם שאני משתטח על קברי צדיקים? נתפלל גם עליהם

יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם, שסיפר אמש ב'הרמת כוסית' של הליכוד על תפילתו בקברו של בעל התניא על ראש הממשלה - מגיב ל"כמה אנשים שהציק להם שאמרתי שאני הולך להשתטח על קברי צדיקים"
אבי כץ
ז' ניסן התשע"ח / 23.03.2018 12:06
דוד אמסלם

יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם פתח אמש (חמישי) את כנס 'הרמת כוסית' לחג הפסח בהשתתפות ראש הממשלה ואלפי פעילי הליכוד – והכריז כי חזר מביקור באוקראינה, שם השתטח בין היתר על ציונו של בעל התניא בעיר האדיטש והתפלל על נתניהו ומשפחתו.

הבוקר כתב  אמסלם בדף הפייסבוק שלו, לצד תמונה שלו משתטח על קבר:

"שמתי לב שיש כמה אנשים שהציק להם שאמרתי שאני הולך להשתטח על קברי צדיקים. אז אני מבטיח שבפעם הבאה נתפלל גם עליהם כדי שתרד להם קצת שנאת ישראל".

דוד אמסלם

יו"ר הקואליציה פנה אמש בדבריו  ישירות אל ראש הממשלה ואמר: "עברנו תקופה לא פשוטה. לפחות אני כיו"ר קואליציה, שלושה חודשים לא פשוטים.  שנתיים אתה קם בוקר וערב עם הכפשות עליך ועל אשתך שתחיה והילדים. דבר חסר תקדים וגם לא הוגן. אני תמיד עובד עם הנשמה וההגינות. אני מרגיש שמשהו לא טוב קורה לנו בשנתיים האחרונות בהיבט הזה.

"אני מדבר תמיד מהבטן ואני רוצה לאחל לך חג חירות אמיתי, שיהיה הכל שקט. שכל הגלגלים ינועו רגיל. שתוכל ממש לנוח כמו כל הורה בישראל עם רעייתך וילדיך, לנוח ממש מהכל".

אמסלם הוסיף: "הייתי עכשיו באוקראינה והשתטחתי על קברי צדיקים. ביקשנו שם בקבר של האדמו"ר בעל התניא בהאדיטש עבורך ועבור רעייתך שיסתלקו כל שונאינו וחורשי  רעתנו".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות