מינויים חדשים בערוץ 20: בועז גולן יהיה עורך חדשות ראשי • ומי עוד?

בערוץ, אשר עבר בשבוע שעבר לפיקוח הרשות השנייה, נערכים לקראת עליית החדשות • יוני שגיא מונה לסמנכ"ל המסחרי, ועו"ד מירי נאור-אליאס סמנכ"לית רגולציה ומשאבי אנוש
אבי כץ
כ"ד אדר התשע"ח / 11.03.2018 14:35

מינויים חדשים בהנהלת ערוץ 20 לקראת עליית מהדורת החדשות: הערוץ, אשר עבר בשבוע שעבר לפיקוח הרשות השנייה וקיבל אישור לשדר חדשות, נערך לקראת עליית שידורי החדשות, אשר ישתלבו בלוח השידורים של הערוץ.

לקראת השידורים, מנכ”ל הערוץ, שכי פרנץ, הודיע על שורה של מינויים: יוני שגיא, אשר שימש מנהל שיווק ומכירות בחברת ‘סלקום’ כעשור ולאחר מכן כמנהל מסחרי באתר ‘חדשות 0404’, ינהל את המחלקה המסחרית לצד מחלקת הדיגיטל.

את מחלקת הדיגיטל ניהל בארבע השנים האחרונות הסמנכ”ל מוני ברוש, אשר בחר לסיים את תפקידו.

היועצת המשפטית של הערוץ, עו”ד מירי נאור-אליאס, תשמש בנוסף כסמנכ”לית רגולציה ומשאבי אנוש. טרם הצטרפה לערוץ 20, שימשה עו”ד נאור-אליאס מנהלת הרגולציה ב”קשת” בין השנים 1998-2012 ולאחר מכן כשנה בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי.

בועז גולן, אשר הקים את אתר ‘חדשות 0404’ ומשמש כעורך הראשי שלו, מונה לעורך החדשות הראשי של ערוץ 20.

בעברו הקים וערך גולן מספר כלי תקשורת, בהם השבועון לציבור הדתי “על”ה” ו”עיתון הספורט”. בשנת 2000 הצטרף למחלקת החדשות של רדיו חיפה שם שימש כתב חדשות וספורט ובהמשך הגיש תוכנית בתחנת הרדיו “גלי ישראל”.

בנוסף, כיהן בעבר בתפקידי דוברות שונים, בין היתר כדובר עיריית קריית מוצקין וזק”א צפון. גולן יהיה אמון על הרחבת צוות כתבי החדשות של הערוץ ומשדרי החדשות בערוץ ובאתר. נתנאל בן שושן ימשיך בתפקידו כסמנכ”ל התוכניות של הערוץ.

מנכ”ל ערוץ 20 שכי פרנץ: ״לאורך תקופה לא פשוטה גילינו בכל יום מחדש את מקור כוחו של ערוץ 20 באנשים המדהימים שעובדים בו. אני גאה להרחיב את משפחת ערוץ 20 ומאחל הצלחה רבה למצטרפים, כמו גם למוני ברוש שיוצא לדרך חדשה. האתגר הבא של הערוץ הוא ללא ספק הקמת מערך החדשות.

“הצופים בארץ משוועים לקולות חדשים בתקשורת הישראלית ולאור התמיכה מחממת הלב שקיבלנו מהצופים בבית – מחובתנו להעניק להם את הטוב ביותר”.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    אין על בועז גולן איש אמת!
    11/03/2018 23:01
    יהודית
  1. בועז בהצלחה שמחים בשבילך מאוד!!!!