בפשיטה על כפר ערבי: נעצרו שני פורצים שאיימו על רמת בית שמש

שני החשודים, תושבי הכפר צוריף בשנות ה-30 לחייהם, פעלו לפי החשד כחוליה ופרצו לבתים ברמת בית שמש • בחיפוש נמצאו תכשיטים ורכוש עם כיתוב בעברית • השוטרים גם לכדו 'על חם' שלושה צעירים מרמת בית שמש בחשד שפרצו לבית עסק
חיים טוויל
כ"ח שבט התשע"ח / 13.02.2018 10:43
בית שמש, תכשיטים

בתום חקירה סמויה, פשטו הלילה (שלישי) שוטרים על בתיהם של שני  תושבי הכפר צוריף, בשנות ה-30 לחייהם,  בחשד שפעלו כ'חוליה' ופרצו לבתים באזור בית שמש.

המעצר בוצע לאחר חקירה סמויה שהתנהלה בשבועיים האחרונים, בעקבות מספר התפרצויות לבתים ברמת בית שמש והסביבה, במהלכם נגנב רכוש.

החקירה הסמויה, ששילבה בתוכה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לצד עבודת מודיעין נרחבת, הביאה לאיתור זהותם של  שני חשודים שלפי החשד פעלו יחד כחוליה ופרצו לבתים ברמת בית שמש והסביבה.

הלילה, כאמור, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, פשטו בלשי המשטרה בשיתוף כוחות צה"ל בחטמ"ר עציון על בתיהם של החשודים בצוריף, ובחיפוש שערכו תפסו השוטרים תכשיטים ורכוש עם כיתוב בעברית שלפי החשד נגנב בעת האחרונה.

החשודים נעצרו והובאו לחקירה בתחנת בית שמש בחשד להתפרצות וגניבה, והיום יובאו בפני בית המשפט להארכת מעצרם.

בתוך כך, תפסו השוטרים 'על חם' שלושה צעירים בחשד שפרצו לבית עסק ברמת בית שמש בראשית השבוע.

עם קבלת הדיווח הפריצה, שוטרים פתחו בסריקות נרחבות, איתרו תוך מספר דקות שלושה חשודים – צעיר בן 19 ושני נערים כבני 16 מרמת בית שמש בקרבת מקום, ובסמוך אליהם נתפסה קופה ובה כסף מזומן שלפי החשד נגנבה מבית העסק.

החשודים נעצרו ונחקרו בתחנת בית שמש. שני הקטינים שוחררו בתנאי מעצר בית. מעצרו של החשוד כבן 19 הוארך בבית המשפט.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    אין אמונה בערבים !!!
    13/02/2018 11:45
    סטודנט
  1. כל הערבים(כן, הכללה!)! כל הערבים גנבים, שקרנים, אוהבי דם ומלחמה, חיות אדם !!! הגיעו ממדבריות ערב-כמהגרי עבודה, התנחלו פה, ועכשיו טוענים שהם כנענים… והמקום של אבא שלהם, ולא של היהודים ! תיראו את הנגב שניכבשה ע"י הבדואים- שהגיעו ממצרים, מערב הסעודית… ובן גוריון אסר לגרשם, חשב שיהיו ליהודים !!! גם בדרום הם גונבים שטחי מדינה, פורצים לבתים של יהודים בישוב עומר ובבאר שבע, גונבים משטחים חקלאיים ושטחי צהל… זה בתרבות של הערבים- גנבים, חיות אדם !!!