אלמנת הנרצח: "החלטנו לקבור את רזיאל בחוות גלעד זו צוואתו"

ראש מועצת שומרון קורא לראש הממשלה להענות לבקשת המשפחה ולאפשר לה לקבור את הנרצח בחוות גלעד, "זה הזמן לאשר את התוכנית להקמת חוות גלעד מחדש. זו התשובה האמיתית לטרור" • אלמנת הרב שנרצח אמש, מבקשת: "להגיע ללוות את רזיאל היקר"
חיים טוויל
כ"ג טבת התשע"ח / 10.01.2018 08:36
רזיאל שבח

לאחר פיגוע הירי הקשה אמש משפחת הנרצח הודיעה כי החליטה לקבור את רזיאל הי"ד באדמת חוות גלעד.

ראש מועצת שומרון קורא לממשלה לאפשר זאת ואומר: "זו התשובה האמיתית לטרור – אשרו את תבע חוות גלעד"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן: "אני קורא לראש הממשלה ולשר הבטחון אפשרו למשפחה היקרה הזו לממש את רצונה ולקיים את צוואת הנרצח ולקבור את רזיאל היקר הי"ד בישוב שהוא כל כך אהב ובו הוא חי ופעל. ביום כזה נוראי למשפחה לשומרון ולעם ישראל התשובה הנכונה לאותם מרצחים שפלים שרצו לרצוח יהודי ובעצם לגרש אותנו עי כך מאחיזתנו בארץ ישראל התשובה הנכונה היא להודיע היום על אישור תוכנית המתאר ועל הכרה מלאה בישוב חוות גלעד. להסיר את כל המגבלות הפוליטיות על הבניה. להודיע על מאות יחידות דיור בחוות גלעד, זו התשובה האמיתית והנכונה זה מה שיגדע את המוטיבציה של הטרור. הם רוצים לפגוע בנו ולגרש אותנו מהארץ שלנו עי טרור והפחדות ועם ישראל יגדל יפרח ויבנה בדיוק באותה מקום שהיה פיגוע".

יעל אלמנתו של רזיאל שבח הי"ד שנרצח בפיגוע הירי בשומרון אמש סמוך לחוות גלעד: "החלטנו יחד עם המשפחה לקבור את רזיאל בעלי היקר והאהוב ד' יקום דמו בישוב חוות גלעד במקום בו פעל. רזיאל ביקש שאם יקרה לו משהו הוא ייקבר בחוות גלעד. אנחנו מכבדים את בקשתו ואנחנו נקבור אותו בישוב שהוא ככ אהב ופעל בו. אני קוראת ומבקשת מכל עם ישראל להגיע ללוות את רזיאל היקר בחוות גלעד שבשומרון. זו בקשתי"

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות