'אהבת חיי החזירה נשמתה לבורא': רעייתו של ח"כ יהודה גליק נפטרה

רעייתו של ח"כ יהודה גליק אושפזה לפני כחצי שנה בבית החולים שערי צדק בירושלים, לאחר שעברה אירוע קשה - והבוקר הלכה לעולמה • בני בזוג הם הורים ל־8 ילדים – מתוכם שניים באומנה
אריה ריבקינד
י"ד טבת התשע"ח / 01.01.2018 10:31
יפה גליק

יפי גליק ע"ה, רעייתו של ח"כ יהודה גליק, אשר אושפזה לפני כחצי שנה בבית החולים 'שערי צדק' -  לאחר שעברה אירוע קשה, נפטרה הבוקר.

ח"כ גליק כתב הבוקר (שני) בדף הפייסבוק שלו: "לפני דקות אחדות אהבת חיי החזירה נשמתה לבוראה. ברוך דיין האמת".

לפני מספר חודשים הועברה יפי גליק לאישפוז סיעודי במשגב לדך. "עוד שלב בחיים, עוד שלב בגעגועים", סיפר אז ח"כ גליק בדף הפייסבוק שלו. "לאחר חודש בשערי צדק – הגיע הזמן להיפרד לשלום. מתחילים שלב חדש ב'חישוב מסלול מחדש'. הבית החדש שלנו לימים, שבועות, חודשים, שנים הקרובות. בית חולים משגב לדך מחלקת סיעוד מורכב. בדמע".

יפי גליק היא אחותם של הרב שמואל טל והח"כ לשעבר עו"ד נחום לנגנטל. בני בזוג הם הורים  ל־8 ילדים – מתוכם שניים באומנה, ומתגוררים ביישוב עתניאל.

לאחרונה התדרדר מצבה הרפואי של יפי ע"ה והבוקר היא הלכה לעולמה.

הלוויתה תצא ב-15.30 מהר המנוחות. יושבים שבעה בישוב עתניאל. 

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין; "אני כואב את פטירתה של יפה גליק, אשתו של חברי הטוב ח"כ יהודה גליק, שהייתה קרן אור בחייהם של כל מכיריה.

"יפי היתה אישה עדינה בעלת אישיות חזקה מפלדה, דמות מעוררת השראה. ביתה היה פתוח לכל אחד, בלי שאלות, ברוחב לב שאפשר לשמוע עליו רק בסיפורים. מי שביקר בו לעולם לא יוכל לשכוח את האווירה המיוחדת שיפי השרתה עליו: אווירה של טוב-לב, של אופטימיות זוהרת ושל אמונה עמוקה בריבונו של עולם.

"יהודה היקר וכל בני המשפחה, חזקו ואמצו. ליבי אתכם בשעה הקשה הזו. התמיכה שהרעפתם על יפי בתקופה האחרונה לימדו את כולנו פרק באהבת אמת ויהיו לה זיכרון עולמים.

"חבל על דאבדין ולא משתכחין".

רה״מ נתניהו כתב בטוויטר: "שוחחתי עם חברנו, ח״כ יהודה גליק, וניחמתי אותו על פטירת רעייתו היקרה יפי ז״ל. יחד עם כל עם ישראל אנחנו מבכים את מותה ומחזקים את רוחו ואת רוח המשפחה בעת יגונם העמוק. יהי זכרה ברוך".

 

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  פטירת רעיתו של יהודה דליק
  01/01/2018 10:44
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 1. המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים. אלעזר לוין

 2. יתכן שהיא נחשבת "קדושה" שנעקדה על קידוש ה' -
  01/01/2018 20:45
  י
 3. יתכן שהיא נחשבת "קדושה" שנעקדה על קידוש ה' – מכיון שהיא עמדה לימין בעלה במסירות נפשו על כיבוש הר הבית, למרות ההתנכלויות מצד הערבים -שבסופו של דבר הכריעו את רוחה ומצב בריאותה.
  ואם זה גרם למותה – הרי שהיא "קדושה" שנעקדה על קידוש ה' – שאין לך קידוש ה' יותר מכיבוש הר הבית. ואין כל מלאך ובריה יכולים לעמוד במחיצתה, על זה שעמדה לימין מסירות נפש לכיבוש הר הבית.