כדאי להעלות סרטונים ביוטיוב: כמה הרוויח היוטיובר הכי פופולרי ב-2017

העלאת סרטונים ביוטיוב לא מביאה רק תהילה ופרסום, אלא מסתבר גם לא מעט כסף • אז כמה הרוויח דן מידלטון - היוטיובר הפופולארי ביותר ברשת • ומי נמצאים אחריו ברשימה?
דוד ליבוביץ
ה' טבת התשע"ח / 23.12.2017 18:32

האם כדאי להעלות סרטונים ביוטיוב? מסתבר שמלבד הפרסום הרב לו זוכים העושים שימוש בטכנולוגיה שכבשה את מסכי המחשב בשנים האחרונות, ניתן להרוויח גם לא מעט כסף מכך.

באתר 'כלכליסט' דווח, כי בריטי צעיר בשם דן מידלטון, בן 26, מאלדרשוט הוא שיאן הרווחים באתר הסרטונים הפופולארי.

מידלטון החל לפרסם ב-2012 סרטונים של עצמו משחק במיינקראפט ופוקימון. הסרטונים הללו נועדו לילדים מתחת לגיל 10, ובאותה תקופה הוא עבד בטסקו. מידלטון צבר יותר מ-16 מיליון מנויים, והסרטונים שלו השיגו יותר מ-10 מיליארד צפיות. הפופולריות שלו זינקה בשנה האחרונה, לאחר שבשנה שעברה כלל לא נכלל בין 10 המרוויחים ביותר ביוטיוב.

לאחרונה הוא פצח גם במסע הופעות, כשהופעתו בבית האופרה של סידני הפכה להופעה שהכרטיסים אליה נמכרו בקצב השני המהיר ביותר בהיסטוריה של המקום.

עם זאת, בנובמבר אמר בריאיון כי אינו מוכן לתהילה המתלווה להיותו כוכב האתר.

אז כמה הרוויח הבחור הצעיר? ובכן, מידלטון גרף לכיסו לא פחות מ-16.5 מיליון דולר בשנה האחרונה.

אחריו נמצאים ברשימה אוון פונג עם 15.5 מיליון דולר, קובי וקורי קוטון עם 14 מיליון דולר, מארק פישבאך עם 12.5 מיליון דולר, ולילי סינג סוגרת את העשירייה הראשונה עם 10.5 מיליון דולר בלבד.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    יש יותר סיכוי לזכות בלוטו
    25/12/2017 10:20
    אלי
  1. זה נכון שאפשר להרוויח מהעלאת סרטונים ליוטיוב, אבל הסיכוי להרוויח מזה מליונים נמוך מאוד עובדה שמזכירים כאן 5 אנשים מתוך מיליארדים שמעלים סרטונים.