חברה של חסיד מאשדוד משדרת מחתונות בעזה לישראל ולהיפך

פרסום ראשון • 'שיא-לייב', חברה המפיקה שידורים חיים באינטרנט, שידרה הערב חתונה מעזה אל אמו של החתן ובני משפחה המתגוררים ברמלה, ואת החגיגה שערכה המשפחה ברמלה אל אולם החתונות בעזה • "ככה האמא שלא ראתה את בנה 20 שנה רקדה בשידור וידאו חי עם בנה החתן"
נוחי גולד
י"ט חשון התשע"ח / 08.11.2017 21:35
חתונה בעזה

חברת שיא-לייב, חברה המפיקה שידורים חיים באינטרנט, השיקה 'ליין' חדש: אחרי שידור של חתונות אדמו"רים מהארץ ומחו"ל לחסידים שמעבר לים, כמו גם שידורים לבני משפחה שנבצר מהם להשתתף בשמחות – הערב השיקה החברה שידור ישיר של חתונות מרצועת עזה לישראל – ולהיפך.

הערב שידרה החברה, המופעלת על ידי אברך חסידי מאשדוד, חתונה שהתקיימה בעזה אל בני משפחה המתגוררים ברמלה, ואת החגיגה של המשפחה ברמלה אל אולם החתונות בעזה.

"יש משפחות בישראל, בעיקר ערביות, שחלק ממבני המשפחה מקרבה ראשונה תקועים בצד השני של הגבול", מסביר אחד ממנהלי החברה לחרדים 10. "נגיד, האמא גרה בלוד וכל בני המשפחה שלה גרים בעזה. הערב מתקיימת החתונה בעזה, בעוד האמא שגרה ברמלה לא ראתה את הילד שנמצא  בעזה כבר 20 שנה.

"הזוג מתחתן, ופה בישראל עשו החברות מיני חתונה -  כאשר על המסך בעזה רואים את האירוע בישראל, האמא רוקדת בשידור וידאו חי עם בנה החתן, ופה בארץ רואים את החתונה בעזה".

איך זה מתנהל?

"בעזה הביאו חברה כמו שלי, למעשה לא ממש, אלא עזתי שמשדר מהטלפון לאינטרנט, אבל טכנית אני יכול לעשות גם שידור כפול. כלומר שבארץ ובעזה יראו מה שקורה, על אותו שרת. ככה אפשר לרקוד ליד המסך – החתן והאמא שלו. כאילו על המסך ביחד. אבל כעת, בחתונה ששידרנו הערב,  בעזה לא הייתה תשתית מתאימה לזה".

הדפס כתבה

4 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  חתונה
  08/11/2017 22:52
  ש
 1. אין צורך לסייע לערבי לראאות חתונה….
  אם זה היה ההפך לא היה אכפת להם
  …..ואתה חסיד במקום לעזור לערבים תעזור ותשמור על המולדת

 2. תמורת כסף יעשו הכל
  09/11/2017 08:42
  מוטי גוטרמן
 3. הם נם יעבירו את החגיגות שעושים בעזה אחרי הפיגועים ביהודים.

 4. יש לי רעיון יותר טוב לחברה
  09/11/2017 12:39
  צביקה
 5. אפשר לפתוח חברה לאיחוד משפחות
  איסוף משפחות מכל הארץ באוטובוס לעזה.

 6. חסיד
  23/11/2017 09:18
  ש
 7. לא מצאת עיסוק יותר מכובד גם לא עושה צבא גם עוזר לערבים מעניין איזה חסיד אתה השם בטח לא שמח בעיסוק כזה מזוהם באמת עדיף שתלך לכולל