מה סיפר הגר"מ מאזוז כששמע על ההמלצה הצפויה כנגד אריה דרעי?

איציק טרבלסי, מי שהיה מנהל מטה ארצי של 'יחד' בבחירות לכנסת, עידכן את ראש ישיבת 'כסא רחמים' על הדיווח כי מסתמן שהמשטרה צפויה להמליץ להעמיד לדין את אריה דרעי • מה הגיב ראש הישיבה?
יוסף גרינבוים
כ"ו תשרי התשע"ח / 16.10.2017 13:59
הרב מאיר מאזוז, איציק טרבלסי

איציק טרבלסי, מי שהיה מנהל המטה הארצי של 'יחד' עד הגשת הרשימות לכנסת, עידכן אמש (ראשון) את ראש ישיבת 'כסא רחמים' הגר"מ מאזוז כי מסתמן שהמשטרה צפויה להמליץ להעמיד לדין את אריה דרעי.

ומה הגיב ראש  הישיבה?

הוא סיפר את הסיפור הבא – המתפרסם לראשונה בחרדים 10:

אשה תמימה הקפידה להתפלל כל שבת את תפילות השבת בבית הכנסת. בעזרת הנשים, כמובן. בשבת פרשת וישב עקבה אחרי הקורא בתורה על מכירת יוסף על ידי אחיו. בכי רב בכתה הזקנה על צערו של יוסף האומלל, אף מתחה ביקורת על השבטים שככה עשו לאחיהם הקטון.

לשנה הבאה שוב שמעה מעזרת הנשים שיוסף הולך לראות את שלום אחיו, הם מתכננים להמיתו והוא לא בורח. ”אין לו שכל ללמוד מה קרה לו שנה שעברה?" זעמה האשה על יוסף חסר הזהירות. "שימכרו אותו. מגיע לו! שילמד לקח אחת ולתמיד…"

אמש חשף העיתונאי מוטי גילת בחדשות הערב ב'כאן', כי במשטרת ישראל גיבשו תשתית ראייתית נגד שר הפנים, אריה דרעי, רעייתו יפה ואחיו שלמה, בשורת עבירות מרמה.

לפי הדיווח, חלק מהחשדות בהן מעורב לכאורה יו"ר ש"ס נוגעות לתקופתו בשירות הציבורי. החשדות כלפי רעייתו יפה קשורות לפעילות העמותה אותה היא מנהלת.

ההערכה היא שנציגי הפרקליטות, פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, יקבלו את המלצות המשטרה, ויתנו את הסכמתם להמשך תהליך הגשת כתב אישום נגד השלושה.

הדפס כתבה

4 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  במילים אחרות
  17/10/2017 23:17
  ניסן
 1. מרן אמר מה אתה רוצה שאני אבכה עליו? זה היה ברור שיחזור על טעויתיו

 2. איציק
  18/10/2017 10:46
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 3. יאלה איציק תגיד לראש הישיבה שאין משהושדואג באמת לציבור הספרדי ויאלה תרוץ אתה ואנחנו איתך

  • אני   24/10/2017 23:02

   רק הרב אריה דרעי יעלה ויצליח

 4. הבעיה שהוא לא למד מטעויות
  24/10/2017 22:17
  אבי
 5. דרעי נשאר אותו חמור גנב ושקרן בושה למפלגה אני לא בוחר יותר שס או ג או יחד