"יש פה סודני שיכור… הוא נתן לי מכות עכשיו…" • הקלטה מזעזעת

היועצת הפרלמנטרית של ח"כ יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו הותקפה על ידי מסתנן כשצעדה לביתה בדרום תל אביב • "הקשיבו להקלטה המזעזעת - אם זו היתה אחותכם? בתכם? אמא שלכם?" • ומה הציעה השוטרת?
אריה ריבקינד
ד' תשרי התשע"ח / 24.09.2017 18:54
שכונת נווה שאנן, דרום תל אביב

היועצת הפרלמנטרית של ח"כ יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו הותקפה על ידי מסתנן בערב שבת, בעת שצעדה לביתה באחת משכונות דרום תל אביב.

מלינובסקי פרסמה תיעוד משיחת הטלפון בין היועצת לבין אחותה, בזמן התקיפה.

"הקשיבו להקלטה המזעזעת – אם זו הייתה אחותכם? בתכם? אמא שלכם?", כתבה חברת הכנסת בפייסבוק.

"תחושת הפחד בה חיים התושבים באיזור ובמקומות אחרים היא בלתי נסבלת ואינה מתקבלת על הדעת", הוסיפה מלינובסקי. "החלטת בג"צ בנושא המסתננים מנותקת מהמציאות ופוגעת פגיעה קשה בביטחונם של תושבי ישראל ותושבי דרום תל אביב בפרט.

"כפי ששומעים בהקלטה, השוטרת ממליצה לקורבן התקיפה לצעוק בכדי שמישהו מהסביבה אולי ישמע את זעקותיה לעזרה. לא ייתכן שמה שנותר כרגע לאזרחים זה רק לצעוק ולזעוק לעזרה בתקווה שמישהו ישמע".

לדבריה, "אשתמש בכל הכלים הפרלמנטריים העומדים לרשותי בכדי להחזיר לתושבים את תחושת הביטחון במקום מגוריהם".

האזינו (הסרטון להמחשה בלבד):

הדפס כתבה

4 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  המיסתננים, להחזיר לאפריקה !!!
  24/09/2017 19:14
  שוש. פ"ת.
 1. להעיף את הסודנים והאריתראים, חזרה לאפריקה, יחד עם אירגוני השמאל שמממנים אותם, כדי שיהרסו את מדינת היהודים, ויהפכו את ישראל למדינת כל אזרחיה !!! הם גנבים, שקרנים, אנסים. מוציאים דיבה רעה על ישראל. כבשו את המדינה בעזרת אולמרט ואשתו עליזה, ובעזרת ראש עיריית ת"א, שעודדו ומעודדים את המיסתננים להחריב את המדינה !!! לגרשם ומיד !!!

 2. בפתח תקווה עיריה מארחת את מסתננים על חשבון ילדי העיר
  24/09/2017 19:16
  אזרחית
 3. לא רביםיודעים עד כמה שירות מפואר מקבלים ילדים של אזרחים זרים וגם הם עצמם – גנים חדשים, שילוב בבתי ספר מוכרים בעיר ומסגרות יחד עם ילדי הץושבים. לצערינו הגנים של ילדינו מוזנחים מלבד אזורים ספורים והן אין מקום לילדי העיר בעת רישום או שהמסגרות מפוצצות. מעניין מה מניעה ביחס כה מפלה כנגד אזרחי העיר הישראלים.

 4. מוחמד בכרי, ראד סלח, חנין זובי, אחמד טיבי, לכלא !!!
  24/09/2017 19:21
  שוש. פ"ת.
 5. הגזמנו עם הדמוקרטיה !!! הערבים צוחקים עלינו. החוקים שלהם-חוקי הג'ונגל, הם לא החוקים המערביים. אסור לנו להתחשב בהם יותר מדי. אירגוני השמאל מעמידים להם עורכי דין ומצדיקים את פעולותיהם ואמירותיהם האנטי ישראליות ! יש להכניס לכלא את מוחמד בכרי, הבוגד. להחרחם את אירגוני השמאל שמממנים את משפחות המחבלים והגנה על מחבלים שנישארו בחיים בזמן שפגעו בישראלים !!! וגם, לגרש ומיד את המיסתננים מאריתריאה ומסודן-לא צריכים פה עוד מוסלמים !!!

 6. הכתבה
  24/09/2017 19:23
  גבי
 7. יש להעיף אותם חזרה חולרות כולם אנטימים מוסלמים שונאי ישראל