הליכוד: "ברק מדבר על שחיתות? שימשיך לטייל במלונות פאר בעולם"

בתנועת הליכוד שמעו את המתקפה של אהוד ברק על ראש הממשלה בעקבות החקירות נגדו, ונזכרו בכמה אירועים מעברו של מי שנתניהו כינה אתמול "איש ישן עם זקן חדש"
אריה ריבקינד
י"ח אב התשע"ז / 10.08.2017 14:51
אהוד ברק

בעמוד הפייסבוק של תנועת הליכוד פורסמה בצהריים (חמישי) תגובה חריפה למתקפה של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק על ראש הממשלה נתניהו ויו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן.

"מצחיק שאהוד ברק, שנחקר באזהרה בפרשת העמותות שגייסו לטובתו מיליונים באופן לא חוקי, מדבר על שחיתות. אם בוז'י הרצוג לא היה שותק בחקירתו, ייתכן וברק היה יושב בכלא", נכתב.

בליכוד מזכירים כי בהקלטות של שולה זקן מתועד אהוד אולמרט כאומר שברק "לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים. הוא לוקח מכל עיסקת נשק קופון… כולם מדברים על זה".

בליכוד מציינים: "נוסיף ונציין כי אלדד יניב, לשעבר ראש המטה של ברק, סיפר לעיתון הארץ על תרומה בגובה חצי מיליון דולר שהעביר איל ההון מרטין שלאף לאהוד ברק. הנושא מעולם לא נחקר. יניב, אגב, מעולם לא העז לגשת למשטרה ולמסור את כל הידוע לו על מעשי השחיתות בהם היה לכאורה שותף".

בפוסט נאמר עוד: "ראוי לבחון גם כיצד ברק, בתפקידו כשר הביטחון, קידם רכש מטוסים מחברת לוקהיד מרטין. אחת המעורבות בעסקה הייתה חברת פוליסי בבעלות בוריס קרסני. אלדד יניב העיד בעבר כי 'קרסני וברק היו קרובים במיוחד בתקופה שבה ברק רץ לראשות הממשלה וכן במשך כהונתו'. חרף החשדות, ברק חמק מחקירה גם בנושא זה".

בליכוד מדגישים: "מוטב שברק ימשיך במסעותיו בין מלונות פאר בעולם ולא יטיח האשמות שווא בראש הממשלה נתניהו, שתמיד פעל אך ורק לפי החוק ולטובת מדינת ישראל וביטחונה".

אתמול, במהלך נאומו במפגן התמיכה של הליכוד, כינה ראש הממשלה נתניהו את אהוד ברק: "איש ישן עם זקן חדש שהיה ראש ממשלה לזמן קצר, לא מהמוצלחים ביותר".

ברק הגיב אמש על נאומו של נתניהו בציוץ בטוויטר: "החשוד מבלפור ממשיך להתבכיין. הליכודניקים הם אזרחים גאים וישרים. לא בובות. אין רדיפה, יש שחיתות. אין מנהיגות, יש פאניקה".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    שקרן
    10/08/2017 18:42
    אליהו
  1. מר ברק זה השקרן הענקי ביותר ברק אינו בכלל במדינה כול השנה נימצא במדינות באירופה באמריקה עים החברה החדשה מר נתניהו צדיק איש של אמת ראש ממשלה מספר 1 לעם בישראל ברק אהוד שקרן שקרן שקרן שקרן