בתום חמש שעות: הסתיימה חקירתו של שר הפנים אריה דרעי

חקירתו השלישית של שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי שהחלה בשעות הבוקר - הסתיימה כעבור 5 שעות • זוהי חקירתו השלישית של השר דרעי, כאשר הפעם הוא הופיע במשרדי יאח"ה ללא רעייתו יפה
דוד ליבוביץ
כ' סיון התשע"ז / 14.06.2017 16:08
דרעי, אריה

הסתיימה חקירתו של שר הפנים אריה דרעי, שהחלה היום (רביעי) בשעות הבוקר ונמשכה כ-5 שעות.

מדוברות המשטרה נמסר: החל משעות הבוקר ועד לפני זמן קצר נחקר ביחידה ארצית של המשטרה, השר אריה (מכלוף) דרעי וזאת בהמשך לחקירה בעניינו.

החקירה משותפת למשטרת ישראל, חקירות מס הכנסה ת"א- רשות המסים והרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור במשרד המשפטים, ובליווי ופיקוח של היועץ המשפטי לממשלה.

כפי שדווח מוקדם יותר ב'חרדים10', יו"ר ש"ס השר אריה דרעי נחקר היום בפעם השלישית במשרדי להב 433 פעם נוספת בפרשות בהן הוא חשוד. הפעם נחקר דרעי ללא רעייתו יפה, שהעמותה אותה היא מנהלת עומדת במוקד אחת מהפרשות הנחקרות.

ביום שני בשבוע שעבר,  בתום 6 שעות במשרדי יאח"ה, הגיע דרעי אל ישיבת סיעת ש"ס בכנסת והתייחס לחקירה המתנהלת ננגדו כשאמר לחברי הסיעה: "להמשיך ולנהוג באיפוק ולתת לגורמי אכיפת החוק לעשות את עבודתם".

בישיבת הסיעה הוסיף דרעי: "הם עושים את עבודתם ואנחנו משתפים פעולה ומכבדים את החקירה. אני מודה לכולם על העידוד והתמיכה האדירה ומחממת הלב. קיבלתי אלפי הודעות עידוד, תמסרו לכל הנציגים את תודתי על כך. רעייתי ואני מרגישים טוב. ושוב אני מודה לבורא עולם על הכל, נמשיך בעבודה ובעשייה הברוכה".

החקירה הראשונה, שנמשכה יותר מ-10 שעות, נערה לפני חג השבועות.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות