"פרצתי לחשבון": מי עומד מאחורי פריצה למייל של אסתי וינשטיין ז"ל?

בתה של וינשטיין, חסידת גור לשעבר ששגופתה נמצאה בקץ האחרון, קיבלה מסר מטריד: חשבון המייל של אמה המנוחה נפרץ ונגנבו ממנו תכתובות פרטיות • הבת הגישה תלונה במשטרה • עורך דינה: "מקווים שהאחראי או האחראים למעשה הזה, יועמד לדין"
נוחי גולד
י"ט אדר התשע"ז / 16.03.2017 22:36

פרשת חייה המטלטלת של אסתי וינשטיין ז"ל, חסידת גור לשעבר שגופתה נמצאה בתוך רכבה ליד החוף באשדוד, הסעירה בקיץ את הציבור בישראל.

כעת טוענת בתה של וינשטיין כי קיבלה מסר לפיו חשבון המייל של אמה המנוחה נפרץ, והיא חוששת שהתכתובות הרגישות ביניהן ידלפו.

לפי דיווח בחדשות 2, תמי מונטג, בתה של וינשטיין שיצאה גם היא בשאלה, קיבלה לפני מספר ימים פנייה עקיפה דרך קרוב משפחה – שעדכן כי בחור חרדי כתב לו: "פרצתי לחשבון".

לפי המסר המאיים שהתקבל,  החרדי שלא הזדהה שלף מתוך חשבון הדואר האלקטרוני את התכתובות הפרטיות בין וינשטיין ז"ל לבין בתה תמי.

מונטג הגישה תלונה בתחנת משטרת דן – ובקרוב תפתח חקירה.

לדברי מקורביה של מונטג, בעקבות המידע "היא נקלעה למצב נפשי לא פשוט", וחוששת שהמידע יופץ לגורמים חרדים.

בשלב זה מונטג וסביבתה אינם יודעים אם מדובר בחשוד שפעל כזאב בודד או בשליחות אחרים.

עורך הדין דניאל חקלאי, שמייצג את בתה של וינשטיין, מסר בתגובה: "מדובר בצעד אמיץ ומתבקש של בחורה צעירה ונבונה שלא מוכנה להבליג על חדירה בוטה כל כך למקום הכי פרטי והכי אינטימי הן בחיי אימה המנוחה והן בחייה שלה. קשה לתאר את עוצמת הפגיעה ואת עוצמת החודרנות והפולשנות שטמונות במעשה הזו.

"פריצה לחשבון מייל של אישה מנוחה שסבלה עמוקות בחיים שלה בשילוב חדירה לתכתובות האינטימיות ביותר של בתה – זה שילוב חמור ביותר.

"אנחנו מקווים שמשטרת ישראל תטפל בדברים במהירות וביעילות. ובעיקר אנחנו מקווים שהאחראי (או האחראים) למעשה הזה, יועמד לדין וייענש".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות