אשתך שונאת לגהץ לך חולצות? • הנה הפיתרון המושלם במיוחד בשבילך

גם אתם, ניתן להניח, מתעבים את מלאכת הגיהוץ, שאמורה להיות, כך אתם מניחים, מלאכתן של הנשים • ארון-מקרר חדש של חברת LG ישמור לכם על רענונתם של הבגדים וגם יגהץ אותם • והמחיר? לא נורא, בטח בהתחשב באלטרנטיבה
אליעזר היון
כ"ג כסלו התשע"ז / 22.12.2016 22:35

גם לכם האשה לא מוכנה לגהץ את החולצות, ואתם נאלצים לעשות את המלאכה השנואה לבד? אם כן, וסביר להניח שכך הוא, הידיעה הבאה עשויה לעניין אתכם.

המקרר-ארון של LG, שיוכל לרענן את הבגדים שלכם ולהסיר מהם קמטים ללא חומרי ניקוי הושק ברחבי העולם הוגיע גם לישראל, כך פורסם באתר geektime.

לטענת החברה, ארון ה-Styler שומר על רעננות הבגדים ומסלק ריחות לא נעימים כגון סיגריות, טיגון או זיעה. כמו כן הוא מגהץ את הבגדים. הוא אידיאלי לפרטי לבוש כגון חליפות, מעילים, סוודרים, ואפילו צעצועי בד, שמיכות וכריות.

איך זה עובד? הילה חיימוביץ מומחית הטכנולוגיה של geektime מסבירה: הארון מעוצב באופן מינימליסטי (מעין מקרר צר) והוא כולל בחלקו הקדמי מספר כפתורים המציעים ארבעה מצבים: Quick Refresh – רענון הבגד והסרת קמטים; Sanitary – לטיהור הבגד והסרת אלרגניים. מצב זה אידיאלי לאיסטניסים שבכם – בלחיצת כפתור זרם קיטור עדין יחסל כ-99.9 אחוזים מהבקטריות והחיידקים שנצמדים לפריטי הלבוש במהלך היום.

אופציה נוספת היא ה-Gentle Dry – ייבוש הבגד בחום נמוך כדי לשמור על צורתו; ו-Easy Pants Crease Care – מצב המאפשר להניח זוג מכנסיים במקום ייעודי בארון כדי לבצע יישור של המכנס והדגשת קפל הצד.

ומה המחיר? 2,700 דולר אם אתם קונים את הארון בארה״ב, ו 11,900 בישראל. יקר? לא נורא אם חושבים על האלטרנטיבה.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
  כנראה שיש לכם הרבה ממון בע
  23/12/2016 08:43
  עגעככי
 1. "11,900 בישראל. יקר? לא נורא אם חושבים על האלטרנטיבה"
  מעניין אם גם שם טיעון פרסומי שכזה "יעבור"
  שבת שלום