אריאל תקף את בנט על העימות עם נתניהו: "מה ההישג פה? כותרות?"

מתקפה מבית: שר החקלאות מגנה את התנהלותו של יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט ב'משבר הקבינט' עם נתניהו: "מה הושג? שראש המועצה לביטחון, שמתפקידו לתדרך את השרים, יעשה זאת" • על ליברמן: "לא חשבתי שייצא מהפה שלו 'שתי מדינות לשני עמים'"
נחמן גור
כ"ד אייר התשע"ו / 01.06.2016 09:03

השר אורי אריאל מהבית היהודי יוצא במתקפה חריפה, בראיון שהעניק הבוקר (רביעי) לגלי צה"ל, נגד יו"ר המפלגה, השר נפתלי בנט, ואומר כי הוא מתפאר לשווא בהישגים – למרות שבפשרת הקבינט עם ראש הממשלה נתניהו לא הושג, לדבריו, דבר.

"מה הושג? שראש המועצה לביטחון, שמתפקידו לתדרך את השרים, יעשה זאת. אז מה ההישג פה? לעשות כותרות? אני מציע להסתכל על העובדות", ביקר אריאל את צעדיו של בנט במשבר עם ראש הממשלה.

שר החקלאות אמר עוד,  כי הופתע מההצהרות המפויסות של שר הביטחון הטרי, אביגדור ליברמן, עם כניסתו לתפקיד.

"כבר שמענו ממנו זיגזוגים בשנים האחרונות, אבל שתי מדינות לשני עמים לא חשבתי שייצא מהפה שלו", אמר אריאל. "זה לא המצע שלהם, זה לא מה שהוא חושב. עד היום זה היה שמור לראש הממשלה".

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    אורי אריאל בנט ופוליטיקה
    01/06/2016 11:58
    משה
  1. השר אריאל טרם הפנים שלבנט יש אג'נדה משלו–שונה מזו של הציונות הדתית–והיא להגיע להנהגה לאומית לא מענין אותו ענינים שבנפשה של הציונות הדתית ולא דברים אחרים–רק מה שלדעתו מקדם אותו למטרתו ה אי שי ת ולכן שותפתו הבכירה היא לא דתית –עם כל הסימפטיה אליה–לכן כרת ברית עם רבני ישע ולפיד וכעת עם חלק מהחרדים, כל פעם יש לו אחים חדשים–הכל בדרך להשגת האג'נדה האישית שלו. לכן אני וחברי אינם מצביעים לבית היהודי כי הוא יותר בית פרטי.