"נראה שדה קרב, חלקם עפו, חלק נמחצו" • איש זק"א על דממת מוות

איש זק"א מוטי בוקצ'ין היה בין הראשונים שהגיעו לזירת התאונה בכביש 1 • "כשהגעתי לפה היתה כאן דממת מוות. הלם ראשוני. שקט שאנחנו מכירים מפיגועים. זה אחד האירועים הקשים שייחרטו בזיכרוני''
חיים טוויל
ה' אדר א' התשע"ו / 14.02.2016 21:46

אסון קו 402: דובר זק"א מוטי בוקצ'ין היה בין הראשונים שהגיעו לזירת התאונה הקטלנית בכביש 1, בה נהרגו שישה בני אדם, כאשר אוטובוס 'אגד' התנגש במשאית שחנתה בצד הכביש.

"המקום היה נראה כמו שדה קרב, חלקם עפו מהאוטובוס, חלקם נמחצו למוות", אמר בוקצ'ין לערוץ 7 וקבע כי מדובר באחד האירועים הקשים שפקדו את ישראל.

"היתה פגיעה עוצמתית וקשה בתוך האוטובוס. כשהגעתי לפה היתה כאן דממת מוות. הלם ראשוני. שקט שאנחנו מכירים מפיגועים. זה אחד האירועים הקשים שייחרטו בזיכרוני".

צפו.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  רק נהג עיוור
  14/02/2016 22:13
  כחלון
 1. לא היה רואה משאית חונה בצד הדרך אולי הנהג חסר אחריות 50 אנשים באוטובוס צריך פי 10 ערנות ברור הרצון לשחרר עצבים על הנהג הערבי

 2. לא צריך לפרסם
  16/02/2016 10:43
  יעקב
 3. גם עם מישהוא מדבר ולא בטוח שבסערת הרגשות הוא מסנן את כל מה שהוא אומר ואולי (לא כ"כ אולי) יש להם אינטרסים של פרסום וכדו'. הציבור לא צריך לשמוע ולקרוא את התיאורים המזעזעים האלו. זה לא מוסיף שום דבר בפרט לא למשפחות שמדמיינות איך היו נראים יקיריהם.