אייכלר תקף במליאה את ‘הילד הרע’ ליברמן וציטט משיר פרטיזנים I צפו

בנאום שנשא במליאת הכנסת תקף ח"כ ישראל אייכלר את יו"ר ישראל ביתנו: "הפעם הוא החליט שהוא יהיה רע כדי לעבור את אחוז החסימה. הוא הצטרף לרעים והכריז מלחמה"
אריה ריבקינד
ט' סיון התשע"ט / 12.06.2019 16:34

בנאום שנשא היום (רביעי) במליאת הכנסת תקף ח”כ ישראל אייכלר את יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן.

“בכל מקום יש אנשים טובים ויש אנשים רעים”, אמר אייכלר. “מי שנכנס לבית חולים, רואה את הרופאים המסורים שניגשים לחולים בסבר פנים יפות ומאחלים בוקר טוב. ויש גם כאלו שלא אכפת להם מהחולה, וכל מה שחשוב להם זו הקריירה שלהם. אבל הם מועטים. מי שבולט בבית החולים הוא דווקא האדם הטוב. הוא הפופולרי.

“גם בכנסת יש אנשים טובים ויש אנשים רעים. יש כאלו שבאים לפה לעשות טוב, לפי דעתם ולפי השקפת עולמם. ויש אנשים רעים שכל מטרתם לעשות רעש ומלחמה.

“גם בתקשורת יש אנשים רעים שנותנים במה רק למי שיוצר רעש ומהומה. על דברים טובים יספרו בקושי בעמוד 15. מי שרוצה לבלוט – צריך להיות רע”.

ח”כ הרב אייכלר הזכיר: “איווט ליברמן בעבר קיבל 15 מנדטים, הפעם הוא החליט שהוא יהיה רע כדי לעבור את אחוז החסימה. הוא הצטרף לרעים והכריז מלחמה. יחד הם יוצרים מצב חירום בין יהודים ליהודים. הם אומרים וזוממים בגלוי להקים ממשלת כפיה חילונית. הוא חובר לשמאל ורוצה להקים אתו יחד ממשלה בלי נתניהו ובעיקר בלי חרדים”.

אייכלר המשיך:  “לאנשים הרעים אני אומר, אתם לא תצליחו להדיר חצי מיליון בוחרי ש”ס ויהדות התורה ועוד מיליון וחצי אנשים דתיים ומסורתיים. אתם לא תצליחו ליצור דה לגיטימציה להלכה וליהדות החרדית. ‘ומצעדנו עוד ירעים אנחנו פה'”, ציטט אייכלר משיר הפרטיזנים.
.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות