הנהג הורשע בהריגת 8 בני משפחת עטר בכביש 90. ומה העונש שיקבל?

לפי הסדר הטיעון, הפרקליטות תבקש להטיל על לורן אנקרי עונש מאסר של 13 שנים ואילו ההגנה תבקש 7 שנים בלבד • אחותו של אב המשפחה לחדשות 13: "אנחנו כואבים, כל אחד מהם היה עולם שלם"
חיים טוויל
ח' סיון התשע"ט / 11.06.2019 16:31

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע היום (שלישי) את לורן אנקרי בהריגה בקלות דעת ועקיפה בדרך לא פנויה, בתאונה שבה נהרגו יריב ושושי עטר וששת ילדיהם ז”ל סמוך לים המלח, בחודש נובמבר 2018.

בחדשות 13 דווח, כי במסגרת הסדר הטיעון תבקש הפרקליטות עונש של עד 13 שנות מאסר, בעוד שההגנה תבקש להסתפק בעונש מאסר של שבע שנים.

כמו כן, כחלק מההסדר הגיעו הצדדים להסכמה כי טרם הטיעונים לעונש יוגש תסקיר קורבן עבירה.

אריאל גרוס, אחות של יריב עטר, אב המשפחה שנהרג בתאונה, סיפרה: “הנאשם היום חזר בו מכפירתו בזכות עבודה של צוות הפרקליטות, אחרי שראינו את אומנות ההתנערות מאחריות בחסות עורכי הדין של הנאשם בכל מחיר וכשהכול מתוזמר. לקיחת האחריות גם היא מאוחרת, כשברור שאין אחראי מלבד הנאשם. לקיחת האחריות היא החשובה לנו ולכל אזרחי ישראל.

”התאונה האחרונה שאירעה (-בשבוע שעבר, בה נספו שתי בנות משפחת בן סימון) קרתה גם כן בגלל עקיפה. אנא לימדו את הלקח, אין אפשריות בכביש הזה לסטות ימינה או שמאלה. אנחנו מבקשים מכל אזרחי ישראל – תמנעו את התאונה הבאה”.

האחות הוסיפה: “שושנה עטר הייתה מדהימה, אחי היה איש של חסד. האחיינים המדהימים שלי – אני כואבת כל אחד מהם, חייבים להבין שכל אחד מהם הוא עולם שלם. הילדים היו החברים של הילדה שלי. אנחנו כולנו כואבים את הרגע הזה”.

בני משפחת עטר, יריב ושושי, וששת ילדיהם – יעקב ישראל בן ה-12, עטרת בת ה-11, איילה בת ה-9, מוריה בת ה-7, ידיד בן ה-5 ואביגיל בת ה-3, תושבי היישוב פסגות שבבנימין, ניצלו את יום החופש של הבחירות המקומיות, והיו בדרכם לטיול בדרום, כאשר כלי הרכב שבו נסעו בכביש 90, סמוך לעין בוקק, התנגש חזיתית ברכב שהגיע ממול. כתוצאה מן ההתנגשות הרכב שבו נסעו עלה באש.

כל בני המשפחה נספו בתאונה.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות