ליברמן: רק אנו נמנע ממשלה ימנית שנסחטת על ידי חרדים

יו"ר ישראל ביתנו מהלך אימים: ''החמישייה הפותחת של נתניהו הם: ליצמן, גפני, דרעי, סמוטריץ' ובן גביר - ללא 'ישראל ביתנו' וללא ליברמן. זה לא אני אומר. זה יום יום ב'נתניהו היום'" • ''היחידה בקואליציית ימין שיכולה לעצור הטירוף היא 'ישראל ביתנו'. לא נאפשר המשך הכפייה"
אריה ריבקינד
ח' סיון התשע"ט / 11.06.2019 14:27

ח״כ אביגדור ליברמן ממשיך להשתלח בחרדים: היום (שלישי) טען יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, כי הממשלה הבאה עתודה להיות ”ממשלת חרדים” שתפעל לכפייה דתית.

״מערכת הבחירות הנוכחית סובבת סביב סוגיה אחת: האם גוש הימין יהפוך לגוש חרדים, כש’ישראל ביתנו’ מחוץ לקואליציה או שתקום ממשלה לאומית, ימנית וליברלית עם ‘ישראל ביתנו'”, אמר ליברמן.

”החמישייה הפותחת של נתניהו הם: ליצמן, גפני, דרעי, סמוטריץ’ ובן גביר – ללא ‘ישראל ביתנו’ וללא אביגדור ליברמן. את זה לא אני אומר, אלה הן הצהרות פומביות של נתניהו, יום יום ב’נתניהו היום'”.

לטענת ליברמן, ”מה שמנע הקמת קואליציה כזאת הוא מושב 1 בכנסת. שערו בנפשכם שלאיחוד מפלגות הימין היו 7 מנדטים במקום 5 שיש להם היום, והיתה מוקמת קואליציה של 62 ח”כים עם אורית סטרוק, בן גביר, סמוטריץ’, ליצמן, דרעי וגפני.

”היחידה בקואליציית ימין שיכולה לעצור את הטירוף הזה היא ‘ישראל ביתנו’. רק אנחנו יכולים למנוע מצב שבו ממשלה ימנית נסחטת על ידי חרדים משיחיים”.

הוא הוסיף: ”כל מי שרוצה לראות את מדינת ישראל ממשיכה בנתיב של שפיות ומדיניות שקולה אחראית וליברלית, בראש ובראשונה בכל הקשור לנושאי דת ומדינה, חייב להצביע ל’ישראל ביתנו’. אנחנו לא נאפשר את המשך הכפייה הדתית והניסיון לשנות את הסטטוס-קוו. ‘ישראל ביתנו’ היא המפלגה היחידה שמגיעה לבחירות האלה עם קבלות על כך”.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    ולשם כך יש 3,000,000 $ בחשבון הבת
    11/06/2019 18:58
    שאול א.
  1. או יותר, כי היא קבלה את זה בהיותה בת 21. מעניין בת כמה היא כיום.