גולן על שליין: אידיוט, על מה אתה צוחק בדיוק, על המורשת היהודית?

סגן הרמטכ"ל לשעבר תקף את מנחה הטלוויזיה ליאור שליין: "נתפס על העניין הזה שהוא כל הזמן מתעסק עם הדתה וכמה הדתיים חשוכים וכן הלאה וכן הלאה. כשאני שומע את זה הקרביים שלי מתכווצים"

אבי כץ
ז' סיון התשע"ט / 10.06.2019 10:24

סגן הרמטכ”ל לשעבר, אלוף (מיל’) יאיר גולן, שהודיע באחרונה כי הוא שוקל להתמודד בבחירות, שוחח בחג השבועות האחרון עם צעירים במסגרת ‘תיקון ליל שבועות’ בהרצליה, ובין הדברים הטיח ביקורת גם באנשי תקשורת שעוסקים, לדעתו, בשיח מקטב נגד החברה הדתית והחרדית.

על פי הדיווח ב’כאן 11′, גולן התמקד בעיקר במנחה הטלוויזיה ליאור שליין ומתח ביקורת על ההתעסקות המרובה שלו בתוכניתו ‘גב האומה’ בסאטירה כנגד דתיים ובמה שמכונה בתקשורת ‘הדתה’.

“לא יודע למה ליאור שליין נתפס על העניין הזה שהוא כל הזמן מתעסק עם הדתה וכמה הדתיים חשוכים וכן הלאה וכן הלאה”, אמר גולן, “כשאני שומע את זה הקרביים שלי מתכווצים, כאילו מישהו תפס אותי בבטן וסובב. אני אומר לעצמי – אידיוט, על מה אתה צוחק בדיוק, על המורשת היהודית שלנו? למה לצחוק על זה?”

הוא הוסיף: “סיפרתי לכם חוויות שלי מהחברה החרדית כדי לומר לכם דבר אחד: עם כל השוני העצום באורחות החיים וחלק מהערכים, אני חש כלפי האנשים האלה דבר אחד – הם האחים שלי”.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    אתה מתחיל לתקן את דבריך הנלוזים על
    11/06/2019 00:10
    אליהו ראש ברזל
  1. הנאצים ותהליכים בחברה הישראלית שמזכירים וכו סתם יש כאן קצת ערסים שמתלהמים אתה צנף מנותק באמת החברה חבל שלא התגיסת לגולני מחזור מאי של פעם לראות את החברה האלה בריחן בהתקלויות היה משנה לך קצת את ההבנה שלך מה זה החברה הישראלית בגדול ומי האחים שלך הר הרצל מלא מהם אתה צריך להתביש על מה שאמרת אבל אולי אתה בדרך