צחי הנגבי: ברקוביץ והפלג "שידוך מוזר" • איציק סודרי: סגר דיל מכוער

התמיכה של 'הפלג הירושלמי' בעופר ברקוביץ בסיבוב השני מעוררת ביקורת רבה: "בדיוק ביום של מלחמה בדרום רואים מי החברים של עופר"
אריה ריבקינד
ה' כסלו התשע"ט / 13.11.2018 20:22
קלפי

התמיכה של 'הפלג הירושלמי' בעופר ברקוביץ בסיבוב השני בבחירות לראשות העיר ירושלים, גררה הבוקר (שלישי)  הרבה הרמת גבות.

השר לשיתף פעולה איזורי, צחי הנגבי, צייץ הערב בחשבון הטוויטר שלו: "בצאתי מ-6 שעות בקבינט נדהמתי לשמוע על החיבור בין עופר ברקוביץ לפלג החרדי הקיצוני שמתעלל בבני ישיבה שמתגייסים לצה״ל. שידוך מוזר…"

יועץ התקשורת איציק סודרי, צייץ כבר בבוקר בחשבון הטוויטר שלו: "בוקר טוב לתומכי עופר ברקוביץ. הידעתם שהוא סגר דיל מכוער תמורת תמיכה עם הפלג הירושלמי הקיצוני!? הקבוצה הכי קיצונית חרדית. אלה שחוסמים כבישים, מרביצים לחיילים חרדים, מכנים את השוטרים נאצים ושורפים בובות של חיילים, ועוד שורה של מעשים מבישים ואלימים?!"

את הציוץ הוא חתם: "מוגש כחומר למחשבה מאבא של חייל".

איש התקשורת אבא טורצקי אמר היום בגל״צ: ״הפלג הירושלמי סגורים עם ברקוביץ. בדיוק ביום של מלחמה בדרום רואים מי החברים של עופר, אלה שנלחמים בצה״ל".

עיתון 'הפלס' פרסם הבוקר את הוראת רבני 'הפלג': "באשר כידוע כבר הורו רבותינו זצוק"ל כי חובה להשתתף בבחירות לרשויות שהרבה גופי תורה תלוייים בזה, על כן פשיטא כי יש למנוע בחירתו של המועמד משה ליאון".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    תרגיעו בבקשה, הפלג לא מרביץ לאף אחד
    13/11/2018 21:03
    מוטי
  1. נכון שהוא מתנגד לשילובם של חרדים בצבא, ואף הקים לשם כך כמה ארגונים שמסייעים לכל מי שנתקבל בקשיים עם הצבא, לעזור לו להחלץ מהם לבלתי רדת שחת, אבל להרביץ לחיילים חרדים אפשר לומר בבטחה שזה לא קורה וזו עלילת דם חסרת שחר, ואם אינכם מאמינים לי, תגשו למשטרה ותראו כמה תיקים נפתחו בגין תקיפת חייל וכמה הסתיימו בהרשעה, יש אולי 1-2 כאלה. אז לטפול אשמה כזו על ציבור שלם שמוחה בדרכי שלום על מה שנראה בעיניו גזירת שמד, זו רשעות וצביעות גם יחד.