חשש ב’שלומי אמונים’? הנה מסיבת פרידה של אבוטבול

ב'שלומי אמונים' חוששים שמשה אבוטבול לא יפרוש מרשימת יהדות התורה, אבל כעת מודיע ראש העיר שהפסיד: מוזמנים למסיבת פרידה במוצ"ש • על מועד הפרישה: "מי שאצה לו הדרך ימתין. קודם נאום כראש עיר ותודה לתושבים, תוך ציון עשרות הישגיי. ואז פרישה בכבוד"
אריה ריבקינד
כ"ט חשון התשע"ט / 07.11.2018 16:08

לידיעת ‘שלומי אמונים’:  משה אבוטבול, ראש העיר בית שמש שהפסיד בבחירות, מודיע היום (רביעי) על מסיבת פרידה שתתקיים ב’מלווה מלכה’ שיערוך  במוצאי שבת הקרובה.

המסיבה – תחת הכותרת “ויום טוב היה עושה לאוהביו  בצאתו בשלום מן הקודש” –  תתקיים באולם האירועים והכינוסים ‘ממזרח שמש’ בבית שמש, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, פעילים ותושבי העיר.

המסיבה מתקיימת על רקע הדרישה של סיעת ‘שלומי אמונים’, כי אבוטבול יחזיר לה באופן מיידי את המנדט אותו העניקה לו בליל הדרמה של הגשת הרשימות, כאשר רשימתו נפסלה, והוא הוצב בראש רשימת יהדות התורה”.

אבוטבול עצמו הודיע אמש: “אפרוש בעזרת ה’ במליאה הראשונה, אחרי נאומי”.

בשיחה עם חרדים 10 הוא אומר: “אני לא בורח. יש מינימום מכובדות – נאום פרישה כראש עיר ותודה לתושבים, תוך ציון עשרות הישגיי בעזת ה’. ואז פרישה בכבוד”.

הוא הוסיף: “מי שאצה לו הדרך ימתין, כי כבוד מינמאלי זה א ‘ ב’ בפוליטיקה. יכולתי להגיד ‘קחו מש”ס’, ואז זה היה סיפור של חודשים כל ההתפטרויות. העדפתי שאני אפרוש כדי להאיץ את ההליך”.

סגן שר החינוך מאיר פרוש צוטט הבוקר, בקשר ל’גוש חרדי’ בבית שמש – עוד בטרם הודיע אבוטבול כי יפרוש אחרי נאומו בישיבת המליאה הראשונה: “כל עוד איש ש”ס לא מתפטר מהעירייה לטובת נציג אגו”י הרב פרנקל ואין תמיכה מלאה בגלבך בצפת, איננו קשורים לבלוק”.

אבוטבול

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  גנב!!!!
  07/11/2018 17:15
  עקיבא
 1. זה כמו אדם שטובע בים ועברה שם סירה אבל לא היה שם מקום בשבילו וסיכמו איתו שהוא יעלה ומישהו אחר ישאר באמצע הים ויקחו אותו עד היבשה הקרובה ומייד יחזרו לקחת את מי שהם השאירו באמצע הים אז שמגיעים ליבשה הוא אומר רגע תתנו לי לרדת בכבוד תגידו תודה שאני ירד מהר ולא מבקש שמישהו אחר מש”ס ירד צריך להחתים עצומה שיתפטר מהר וגם לעשות לו הפגנה ליד הבית עד שהוא מתפטר אני לא מביו בכלל למה היו צריכים להציל אותו מה הרויחו בזה שהוא עכשיו סוחט אותנו

  • חיים   10/11/2018 21:49

   הוא יתפטר כי הוא הבטיח. הוא נתן ועזר לחסידים מה שפרוש לא עשה מעולם.
   מה פרוש בכלל עשה למען הציבור, הוא שנים דואג אך ורק לו ומשפחתו, לתפוס להם עוד ועוד ג’ובים ותו לא.
   הוא עוד מעז לדבר על אבוטבול, שעשה הכל בשביל הציבור, ולא נגע בשקל לעצמו או למשפחתו.