“יכולה לתת לילד כסף לבני ברק?” • האזינו: כך נחשפה שיחת התרמית

ילד 'תמים' ביקש מעוברת אורח סמוך לתחנה המרכזית בירושלים להתקשר לאמו באמצעות הטלפון שלה - משום שאיבד את כרטיס הרב קו שלו • אפליקציה להקלטת שיחות חשפה את התרמית
חיים טוויל
ד' תשרי התשע"ט / 13.09.2018 17:33

ילד ‘תמים’ מסתובב סמוך לתחנה המרכזית בירושלים, ומבקש מעוברי אורח להתקשר לאמו באמצעות הטלפון הסלולארי שברשותם, בטענה שאיבד את כרטיס הרב קו שלו ולכן אינו יכול להגיע לביתו בבני ברק.

לאחר שיחה קצרה ו’נואשת’ עם אמו (“אמא, מה אני אעשה?”) הילד מעביר את השיחה לבעלת הטלפון – ואמו מבקשת: “יכולה לתת לילד שלי כסף לבני ברק?” על מנת שיוכל להגיע לביתו.

האישה שאיפשרה לילד להתקשר לאימו במקרה הנוכחי השיב “אין לי כסף מיותר עלי” – ואחר כך גילתה כי מדובר בתרמית בזכות אפליקציית הקלטת שיחות המותקנת במכשירה, וכך חשפה את השיחה בין האם לבנה, אחרי שהאם ביקשה אותו שוב, בזמן שבעלת הטלפון לא שמעה את השיחה.

האמא: ‘מאיר, אתה לא מבין, היא כמעט קלטה אותי’. הילד: ‘אני יודע’. האמא: “טוב, תבקש ממשהו אחר טלפון”.

האזינו לשיחה.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  מסכנים אם הגיעו למצב כזה
  13/09/2018 17:56
  פנחס
 1. לא הייתי בכלל דן אותם לחובה

 2. משטרה
  15/09/2018 21:50
  משתמש אנונימי (לא מזוהה)
 3. לפי התוכנית של האמא כפי שאפשר לשמוע טוב, היא אומרת לילד כאשר הפלאפון אצלו: “רוץ רוץ” אבל הילד לא שמוע כי בדיוק האשה שאלה אותו כמה כסף הוא צריך. לפי מה שזה נישמע האמא הנ”ל עמדה נמש בסמוך למקום ולכן היא חששה שהגברת עוחה עליה כי היתה לה אפשרות לראות אותה בעצם מדבר עם הילד… צריך לערב את המשטרה. ממש מסכן הילד וגם האמא הזאות
  בשורות טובות.