החגים כבר בפתח: ההזדמנות שלך לחופשה באווירה אחרת ב'כינר-גליל'

לקראת תקופת החגים עמלו ב'כינר גליל' על הכנת חבילת נופש משודרגת • החבילה כוללת חזנים ומרצים מובילים וידועים, אשר יעשירו את חווית החופשה שלכם במטען רוחני • אז מה צפוי?
שייע קליין
י"א אלול התשע"ח / 22.08.2018 17:37
כינר גליל

תקופת החגים העמוסה בפתח וזו ההזדמנות שלך ושל המשפחה לחופשה באווירה אחרת שקטה ורגועה.

לחופיה הקסומים של הכנרת, בצל עצי האקליפטוס, תוכל לחוות חוויה משפחתית משובבת נפש במלון 'כינר גליל'.

לקראת תקופת החגים עמלו ב'כינר גליל' על הכנת חבילת נופש משודרגת, הכוללת אירוח ברמה גבוהה, לצד תכנים המותאמים לימים הנוראים וימות החגים.

החבילה כוללת חזנים ומרצים מובילים וידועים, אשר יעשירו את חווית החופשה שלכם במטען רוחני, המשתלב עם אווירת חודש תשרי, ויעניקו תחושה של ביתיות שהיא חלק בלתי נפרד מהחגיגיות של החגים.

• את השבת האחרונה של השנה – פרשת נצבים (כ"ז כ"ח באלול 7/8/09 ) ילווה המרצה הבכיר הרב מרדכי נויגרשל בסדרת הרצאות מרתקות בתוכן הפנימי של חודשי אלול ותשרי.

• בראש השנה יעבור לפני התיבה החזן בנוסח אשכנז אבי מילר. את תפילת בני עדות המזרח ינעים בקולו הערב הפייטן והחזן יצחק אלקיים. היועץ החינוכי שלמה ריין יעניק הרצאות מרתקות בפתחה של השנה החדשה.

• בשבת שובה (ה-ו תשרי, 14-15 לפטמבר) יתארח בבית המלון דורון שפר שיספר את סיפורו האישי על הדרך הארוכה מעולם הזוהר שבחוץ אל כותלי בית המדרש.

ב'כינר' מצפה לכם חווית אירוח, הכוללת חבילת פינוקים תכניות, ברמה אחרת.

המלון חווה בחודשים האחרונים תנופת התחדשות, שמשדרגת את החופשה שלכם. החדרים החדשים והמפוארים, הריהוט החדש, הפכו את חווית האירוח במלון לחוויה יוקרתית ומפנקת. קו העיצוב והגימור חדשני ומותאם לקו העיצוב של מלונות היוקרה. כל אלו בתוספת לארוחות השף, עטופות באווירה שבתית, הופכות את החופשה ב'כינר' לאטרקציה בלתי נשכחת.

ב'כינר' שמים דגש מיוחד על השירות האישי שהפך לסמל המסחרי של המלון. זאת במקביל להקפדה מיוחדת על כללי הכשרות המחמירים שהונהגו בבית המלון, שרכש לעצמו את השם כמלון כשר למהדרין המותאם באופן מוחלט לדרישות המחמירות של הנופש החרדי.

בנוסף, הנהלת המלון מעניקה תשומת לב מיוחדת למילוי כלל הצרכים הייחודים של ציבור הנופשים הדתי והחרדי – כמו בתי כנסת ומקווה ועוד, שעומדים לרשות ציבור שומרי התורה. זאת, בנוסף לשמירת השבת במרחב בית המלון, ודאגה לאווירה של שבת יהודית.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות