נפתח משפטו של חזן על תקיפת עובד ציבור: "אני רגיל שחובטים בי"

חבר הכנסת מהליכוד הגיע לבית משפט השלום בפ"ת להקראת כתב האישום שהוגש נגדו בגין תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי - עוד לפני שנבחר לכנסת • חזן ביקש לדחות את הדיון - וסורב
אריה ריבקינד
ז' אב התשע"ח / 19.07.2018 18:10
אורן חזן

בבית משפט השלום בפתח תקווה נפתח היום (חמישי) משפטו של ח"כ אורן חזן, הנאשם בתקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי.

מדובר באירועים שהתרחשו לפני כארבע שנים, טרם בחירתו לכנסת.

בפתח הדיון ביקש חזן לדחות את המשפט משום שסוגיית הייצוג שלו עדיין לא הוסדרה.

בקשתו נדחתה, זאת מכיוון שעורכי הדין אפרים דמרי וציון אמיר הוצגו לבית המשפט כמיצגיו של חזן מבעוד מועד, וכי כתב האישום הוגש נגד חזן לפני שמונה חודשים.

חזן אמר לשופט: "בשמונת החודשים שחלפו עברתי תקופה לא קלה. אני ועורכי דיני ארבע שנים בסיפור הזה ואנחנו לא מסכימים על הכל. אני רגיל שחובטים בי בכל הזדמנות, לפעמים בשביל לקבל כותרת. כאן זה המקום היחיד שאני בטוח שאקבל בו יחס הגון".

השופט אמר בתגובה: "אתה מקבל יחס כמו כל נאשם. אצל כל נאשם הייתי מבקש אחרי פרק זמן כזה שהדיון יתקדם, אם אתה רוצה להחליף ייצוג, תאלץ להגיש בקשה לבית המשפט"

בית המשפט נתן את האפשרות להגיב לכתב האישום עד 5 בספטמבר ודיון ההוכחות יתקיים ב-1 בנובמבר.

לפי כתב האישום, באוקטובר 2014, לאחר שנודע לחזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הוא הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול.

כשהבין שמנכ"ל העירייה הורה על הטלת העיקול, המתין להגעתו של המנכ"ל, ואז צעק עליו וגידף אותו.

בהמשך, נצמד חזן אל המנכ"ל ודחף אותו בחוזקה באמצעות ידיו עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה. המנכ"ל נכנס לחדר הישיבות ואילו חזן נכנס מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר: "אף אחד לא יוצא מפה".

בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד אשר הוצא מהמקום.

לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העיר, מבלי שקיבל לכך אישור, והחל לצעוק ולגדף את ראש העיר. ראש העיר הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי "יטפל" בראש העיר, וכי ידאג שהאחרון לא "ישב עוד בכיסא".

תגיות

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות