ריבלין: מהפך בצמרת ‘דגל’ • מקלב: דוחה בשאט נפש ניסיון לתקוע טריז

הפרשן הפוליטי של 'בקהילה' מדווח כי ב"הוראה מלמעלה: מקלב הוא הכתובת היחידה למהלכים מוניציפליים", בעוד גפני "יתמקד בענייני ועדת הכספים" • לשכת מקלב: "אין שום העברת סמכויות או תחומי אחריות במפלגה"
אריה ריבקינד
כ"ד סיון התשע"ח / 06.06.2018 23:21

‘דגל התורה’ גולשת לקרבות פנים: עיתון ‘בקהילה’ פרסם הערב (רביעי) את שער העיתון מחר עם כותרת: ”מהפך בצמרת התנועה הליטאית? הוראה מלמעלה: מקלב הוא הכתובת היחידה למהלכים פוליטיים; מייסד התנועה יתמקד בענייני ועדת הכספים”.

הידיעה כמובן עוררה סערה, ויעקב ריבלין, הפרשן הפוליטי של העיתון החתום על הידיעה, צייץ שוב: ”בטעות שוחררה גרסא ראשונית. הנה מה שמתפרסם מחר. אחריות מוניציפאלית”.

למרות שינוי המילה “פוליטיים” ל”מוניציפליים”, עדיין נותר מה ש’בקהילה’ מפרסם תחת ‘פירסום ראשון’, על  מהפך בצמרת תנועת דגל התורה.

יעקב ריבלין

לחרדים 10 נמסר מלשכת ח”כ מקלב: “בהתייחס לפרסומים השונים – כל פעולות ח”כ מקלב הנעשות לקראת הבחירות המונציפאליות נעשות בשליחותו ובהכוונתו של יו”ר התנועה ומזכ”ל המפלגה ח”כ הרב משה גפני ובמעורבתו המלאה”.

בלשכה הוסיפו: “אין שום העברת סמכויות או תחומי אחריות במפלגה שניתנו בעבר ובהווה על ידי גדולי ישראל. ח”כ מקלב דוחה בשאט נפש את הניסיונות לעורר מחלוקת ולתקוע טריז באחדות האישית והמופלאה הקיימת והמתמשכת שנים רבות”.

 

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    שמעתי עדות מכלי ראשון מר' דוד שנכנס
    07/06/2018 15:03
    תלמיד מובהק
  1. למרן סגן שר התורה (במעמד שר) ר’ מוישה שליט”א, ושמע ממנו במפורש שההנהוגה בדוירינו נמסרה למרן רשכבהג המנהיג העליון רה”י
    ( = ראש הינקושים) ר’ יענקי שליט”א ומי שלא מקבל את הנהגתו הרי הוא כזקן ממרא לגמרי ודינו כדין עצניק ןמצוי.