תיעוד סמוי של המשטרה: כך נהגי אוטובוס ביצעו עבירות תנועה I צפו

שוטרי אגף התנועה באזור ירושלים, בלשו ביומיים האחרונים אחר נהגי אוטובוסים המבצעים עבירות תנועה • השוטרים הסמויים התמקמו בנקודות תצפית ועלו כנוסעים תמימים • לכמה רשמו דו"חות?
חיים טוויל
י"ח ניסן התשע"ח / 03.04.2018 16:44

ביומיים האחרונים, ימי חול המועד, בוצעה פעילות אכיפה סמויה וממוקדת של שוטרי אגף התנועה באזור ירושלים, נגד נהגי אוטובוסים המבצעים עבירות תנועה – בדגש על עבירות מסכנות חיים וביריונות כביש, במטרה להבטיח את בטחון ציבור הנוסעים ולהרתיע את הנהגים מלבצע עבירות תנועה.

במסגרת הגברת האכיפה, היחידה המרכזית של אגף התנועה ביצעה פעילות סמויה בשילוב ניידות ושוטרים סמויים, תוך שימוש באמצעי טכנולוגיה – במטרה לתעד נהגי אוטובוסים המבצעים עבירות תנועה.

השוטרים הסמויים התמקמו בנקודות תצפית ועלו כנוסעים תמימים לאוטובוסים בכדי לאתר נהגים שאינם מרוכזים בנהיגה ומבצעים פעולות המסיחות את דעתם מהכביש.

הפעילות התפרשה על שעות ההפעלה של קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים של חברות 'אגד', 'נתיב אקספרס', 'סופרבוס' ו'אפיקים'.

במהלך הפעילות תועדו הנהגים – כפי שניתן לצפות בסרטונים – מבצעים עבירות תנועה כמו מעבר באור אדום, אי שמירה על הימין, נהיגה בחוסר זהירות ועבירות נוספות.

שוטרי אגף התנועה ביצעו בדיקות לכ-100 אוטובוסים ורשמו 55 דו"חות תנועה, להלן חלק מפירוט הדו"חות:

▪ ל-6 נהגים נרשמו דו"חות על שימוש בנייד בזמן נהיגה.

▪ ל-8 נהגים נרשמו דו"חות על אי מתן זכות קדימה.

▪ 2 נהגים תועדו נוסעים באור אדום ונגדם נרשמו דו"חות.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות