גנץ: “ללא כתב אישום פלילי – נתניהו ראוי להישאר ראש ממשלה”

הרמטכ''ל לשעבר אמר במכללת ספיר כי הוא שוקל "בשיא הרצינות'' להתמודד בבחירות: "עכשיו דחו לי את הצורך להחליט אם ללכת או לא" • "ראיתי ראש ממשלה עובד מקרוב ובשפה עממית 'אשכרה' זה התפקיד הכי קשה במדינה. חייבים לקצוב את כהונת ראש הממשלה. לא מדבר רק על ביבי"
אבי כץ
ד' ניסן התשע"ח / 20.03.2018 11:55

הרמטכ”ל לשעבר רא”ל במיל’ בני גנץ סיפר היום (שלישי) כי הוא שוקל להתמודד בבחירות הבאות לכנסת.

לדבריו, הוא “שוקל בשיא הרצינות, וגם עכשיו דחו לי את הצורך להחליט אם ללכת או לא, זאת השאלה, השאלות האחרות הן משניות”.

בכנס במכללת ספיר בשדרות אמר גנץ: “אני ראיתי ראש ממשלה עובד מקרוב ובשפה עממית ‘אשכרה’ זה התפקיד הכי קשה במדינה, זה להיות מוטרד 24/7. מאוד קל לעמוד בצד ולחבוט במי שעושה את השליחות. אם נתניהו ייבחר שוב ולא יואשם, הוא ראוי להיות ראש ממשלה”.

הרמטכ”ל לשעבר אמר כי יש להגביל בחוק את משך כהונתם של ראשי הממשלה בישראל. “חייבים לקצוב בחוק את כהונת ראש הממשלה. אני מדבר על ראש ממשלה כלשהו, לא מדבר רק על ביבי”.

לדבריו, ”הימצאות בעמדות שלטוניות לאורך זמן מייצרת סוג של קהות, והגבלה סבירה היא דבר נכון”.

תגיות

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  בושה וחרפה, להגיד לכאורה מילה טובה על ביבי????
  20/03/2018 12:30
  שרונה כהן
 1. לא מתאים לאדם ברמה שלו

 2. ומה עם נשיאת ביהמ"ש? ומה עם עורך עיתון?
  20/03/2018 12:49
  שואל
 3. נשגב מבינתי להבין את התובנה שזמן רב בתפקיד יוצר קהות.. מדוע זה רק אצל ראש ממשלה.. מדוע לא יהיה דין שווה גם אצל נשיאת בית המשפט לדוגמא.. או מגיש חדשות? ובכלל דמוקרטיה פירושה שלטון העם.. העם יאמר את דברו איך הוא מתייחס לרוה”מ.. בנוסף יש גם צד שני למטבע.. טירון כרוה”מ זה אסון.. כך היה ברק שהועף בבושת פנים..וגם ביבי הלך והשתבח משך השנים.. עושה רושם שכל הדיבורים על הגבלת כהונה נועד ללקיחת השלטון מביבי כמו מטרת כל החקירות והעלילות.. מה שלא מצליחים בקלפי.. מנסים נגד העם להדיחו.. כמו פליטת הפה של שלי יחימוביץ בתועלת החקירות למנוע מביבי עוד 10 שנות כהונה..