ילד שפתר משוואות אסטרונומיות טוען: חייתי בעבר הרחוק במאדים

הסיפור המוזר שמפרנס לא מעט אתרי קונספירציה ברוסיה: ילד גאון שבגיל 11 כבר פתר משוואות אסטרונומיות מסובכות, טוען שחי בעבר על הריסות הכוכב האדום אחרי שזה עבר אסון גרעיני קשה בעבר הרחוק
אליעזר היון
כ' אדר התשע"ח / 07.03.2018 16:17

גאון או סובל מהזיות? ילד רוסי גאון טוען שחי על מאדים לפני שנולד מחדש בכדור הארץ. כך פורסם באתר ‘וואלה’.

בוריסקה קיפריאנוביץ’ מוולגוגרד, רוסיה, התפרסם כבר לפני מספר שנים, כשהיה בן 11, כאשר טען שהוא חי על הריסות הכוכב האדום אחרי שזה עבר אסון גרעיני קשה בעבר הרחוק.

אז מה מיוחד בילד שמשמיע טענות הזויות?

מתברר שסיפורו של בוריסקה הצליח לבלבל מומחים כשכבר בגיל צעיר הדגים הבנה מדהימה במושגים מדעיים אסטרונומיים. מעבר לכך, הילד התחיל לדבר רק כמה חודשים אחרי שנולד וכבר בגיל שנתיים ידע קרוא וכתוב.

קיפריאנוביץ’ זוכר לכאורה פרטים מדהימים על החיים במאדים.

לדבריו, תושבי המקום היו יצורים אלמותיים שהגיעו לגובה של שני מטרים והפסיקו להזדקן בגיל 35. היצורים נשמו פחמן דו חמצני, היו מתקדמים מאוד מבחינה טכנולוגית ומסוגלים לנסוע בין כוכבים. סיפורו פורסם לראשונה בסרט התיעודי “בוריסקה: ילד אינדיגו ממאדים” אחרי שהוא והוריו הסכימו להיחשף.

מה עוד סיפר הילד המבריק?

ובכן לדבריו בחייו הקודמים הוא היה טייס והגיע לכדור הארץ שם נולד מחדש בשנת 1996. הוא טוען שלגזע האנושי יש עוד הרבה מה ללמוד ושהספניקס הגדול של גיזה הוא המפתח למקור הידע. הוא אמר: “חיי האנושות תשתנה כשהספניקס יפתח. יש לו מנגנון פתיחה איפשהו מאחורי האוזן. אני לא זוכר בדיוק איפה”.

באתרים קונספירטיביים ברוסיה מתעקשים שלא לבטל את דבריו של הצעיר שהצליח, כאמור, להוכיח אינטלגנציה גבוהה כבר מגיל צעיר וידע לדבר על נושאים שמעולם לא למד עליהם לפני, כגון תרבויות זרות.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    שטויות
    12/03/2018 02:59
    שטויות
  1. שטויות