מירי רגב לגלגלה: חשדות נגד הגננת שושנה שנתנה לנתניהו עוגייה" I צפו

שרת התרבות מירי רגב נחלצה להגנתו של ראש הממשלה ונשאה במליאה נאום לגלגני נגד חקירות המשטרה • תקפה את האופוזיציה והתקשורת: "זאת השיטה שלכם, כל רבע שמועה, כל חצי הדלפה, הופכת מיד לכותרת ראשית ולכתב אישום ציבורי"
אריה ריבקינד
ו' אדר התשע"ח / 21.02.2018 21:42
מירי רגב

שרת התרבות והספורט מירי רגב לגלגה היום (חמישי) על חקירות המשטרה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

רגב שדיברה במליאת הכנסת, אמרה: "אני חייבת לעדכן אתכם, רק עכשיו פורסם תיק 7000 – חשדות חמורים נגד הגננת שושנה, גננת שנתנה לנתניהו לכאורה עוגייה נוספת במסיבת הסיום של הגן. ברגעים אלה חוקרים האם בשל כך, היא נשארה הגננת עד היום. מחר מן הסתם, יפורסם תצלום גדול של נתניהו והעוגייה בעמוד הראשון של העיתונים".

השרה תקפה גם את האופוזיציה והתקשורת: "זאת השיטה שלכם, כל רבע שמועה, כל חצי הדלפה, הופכת מיד לכותרת ראשית ולכתב אישום ציבורי. גם אתם יודעים שנתניהו לא מעורב בפרשת בזק ובפרשת השופטת גרסטל, כמו בפרשת הצוללות ובכל זאת אתם שמים תמונה שלו בגדול, מייצרים מניפולציה על הציבור. אבל יש לכם בעיה אחת קטנה, הציבור לא קונה את זה.

"כמו שראינו בסקר הבוקר, 34 מנדטים לא קונים את זה, וזה צריך ללמד אתכם שהציבור לא טיפש, כי הציבור מבין שיש כאן מסע צייד מתוכנן ומתוקשר, הציבור רואה את ההשפלה שאתם משפילים את ראש ממשלת ישראל. הציבור גם יודע שאתם עושים זאת במשך 22 שנים וההר הוליד עכבר ומכל האלף כותרות, לא יצא עד היום אפילו כתב אישום אחד.

"והציבור יודע עוד משהו, הוא יודע מי מנהל את הביטחון את הכלכלה ואת מדיניות החוץ שלנו, ולכן הוא נותן אמון גדול בראש הממשלה ובליכוד".

רגב הוסיפה ותקפה את האופוזיציה: "אנחנו ברוך ה' אנחנו חיים בדמוקרטיה, ובדמוקרטיה יש זכות בסיסית להליך הוגן. כבר מזמן הבנו שאתם והתקשורת לא מכירים את הזכות הבסיסית הזו, אצלכם כל האמצעים כשרים למטרה אחת – הפלת נתניהו.

"לא דאגה למדינה, לא מחויבות לחוק ולמנהל תקין, לא אהבת ישראל, רק דבר אחד מניע אתכם – שנאת נתניהו. אבל בדמוקרטיה הכותרות עושות רעש אולם הן לא חלק מתהליך קבלת ההחלטות. המשטרה חייבת לעשות את עבודתה, אבל ההכרעה כמו בכל תיק אחר, מסורה אך ורק לבית המשפט. אז אני ממליצה לכם להפסיק להשלות את החייטים, לא לתפור חליפות מהר מידי, יש לכם עוד הרבה זמן להיות באופוזיציה".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות