תורג'מן רץ לראשות ירושלים: העיר לא צריכה לחכות יותר לניר ברקת

סגן ומ"מ ראש העיר ירושלים, מאיר תורג'מן, השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות ירושלים תחת הסלוגן 'ירושלים זה אופי' • "כל השנים הרבות שלי למען העיר – הכשירו והכינו אותי להובלת המשימה הלאומית הזו"
אריה ריבקינד
כ"ח שבט התשע"ח / 13.02.2018 18:31
מאיר תורג\'מן

סגן וממלא מקום ראש העיר ירושלים, מאיר תורג'מן, השיק היום (שלישי) את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר ירושלים תחת הסלוגן 'ירושלים זה אופי', במטה הבחירות שלו בעיר, בנוכחות של כ-150 פעילים נלהבים.

תורג'מן הודה לניר ברקת על כל שנות פעילותו למען העיר: "ניר התמודד בנחישות ובכבוד עם אתגרים ואיומים רבים בזירה הבינלאומית ומנע פגיעה בשלמות העיר. אני מאחל לו הצלחה גדולה בהמשך דרכו. עוד ניעזר בו רבות".

עם זאת אמר: "ירושלים לא צריכה לחכות יותר. מגיע לה וראוי לה מנהיג אמת, ירושלמי מבטן ומלידה, ירושלמי שהעיר הזו היא משימת חייו בראש ובראשונה.

"העשור הקרוב טומן בחובו את אחת מההזדמנויות הדרמטיות לקפיצת מדרגה של ירושלים. את המנופים הרבים מעל העיר וההתחדשות העירונית שהחלה – אי אפשר לפספס. צריך להכפיל ולשלש אותם לעתודות קרקע לדיור ולתעסוקה".

לדבריו, "המשימה העליונה של הדור שלנו, הוותיקים, היא לשמור דווקא את הדור הבא בעיר הזו. להבטיח לצעירים שלנו עיר מודרנית, תוססת, עדכנית ובועטת – כמו שראוי לבירת ישראל".

תורג'מן הוסיף: "ירושלים צריכה איש ביצוע שמחובר גם להנהגה הארצית, מנהיג רגיש, שיודע להקשיב, שיכול לחבר. כל השנים הרבות שלי למען העיר – הכשירו והכינו אותי להובלת המשימה הלאומית הזו.

הוא סיכם: "'ירושלים זה אופי', חברים. והיא תישאר כזו. אנחנו הולכים לנצח!"

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות