דרעי לגפני ופרוש: 'תתמכו במוישה. אם לא ילך בדרכי שלום, יהיה בקרב'

יו"ר ש"ס בבית שמש: "אבוטבול יהיה כאן ראש העיר. אם זה לא ילך בדרכי שלום וכבוד - זה יהיה במערכה. בבחירות שעברו ישנו כאן חודש שלם, ואם יהיה צורך נעשה זאת גם הפעם. אני מקווה שלא נצטרך להגיע לזה" • "יו"ר סיעת הליכוד אמר לי: תודיע לגפני ולפרוש שלא יבנו על בית שמש"
אריה ריבקינד
ט' שבט התשע"ח / 25.01.2018 13:56
משה אבוטבול

יו"ר ש"ס  אריה דרעי הגיע היום (חמישי) לבית שמש ויצא בקריאה ליו"ר דגל התורה משה גפני ויו"ר שלומי אמונים מאיר פרוש לתמוך בריצה נוספת של ראש העיר משה אבוטבול.

"בית שמש היא עיר לתפארת, יש כאן עשייה ברוכה שלא רואים בעיר אחרת, כולם כאן שותפים לעשייה, וכל הקהילות מקבלות בצורה יפה, חבל יהיה לקלקל את בית שמש ולהכניס אותה לקלחת בחירות מיותרות כאשר כולם יודעים כי התוצאה ידועה מראש, ומשה אבוטבול יהיה כאן ראש עיר גם בבחירות הבאות", אמר דרעי.

"אני יודע שהרב ליצמן נמצא אתנו בעניין, אבל אני קורא גם לרב משה גפני וגם לרב מאיר פרוש להצטרף למהלך הזה למען בית שמש", אמר יו"ר ש"ס.

הוא הוסיף: "גם בערים שיש ראשי עיר חילוניים לא מחליפים אותם אם הם עושים מלאכתם נאמנה, קל וחומר שמדובר בראש עיר כמו רבי משה אבוטבול שכל היהדות החרדית חייבת לו הכרת הטוב על כך שהרים את קרנה של בית שמש".

"בסופו של יום", המשיך דרעי, "משה אבוטבול יהיה כאן ראש העיר, אם זה לא ילך בדרכי שלום וכבוד זה יהיה במערכה. בבחירות שעברו ישנו כאן בעיר חודש שלם, ואם יהיה צורך נעשה זאת גם הפעם, אבל אני מקווה מאוד שלא נצטרך להגיע לכך, ונתעל את העשייה ואת המרץ לדברים טובים למען התושבים".

לדבריו, "חבל שבמקום שנעבוד למען פתיחת שנת הלימודים, במקום שראש העיר משה אבוטבול ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך יעסקו בבניית כיתות ובמציאות פתרונות, הם יצטרכו לעסוק בבחירות".

דרעי גילה:  "היום, במהלך הביקור בבית שמש, אמר לי יו"ר סיעת הליכוד בבית שמש שלום אדרי, כי סיעת הליכוד תתמוך גם במשה אבוטבול, ואף ביקש ממני: לך תודיע זאת לגפני ולפרוש שלא יבנו על בית שמש".

דרעי חתם: "כך או כך, בית שמש התברכה בראש עיר מצויין, ראש עיר שדואג לכולם, וצריך להוציא את בית שמש מחוץ לפוליטיקה, ולתת לראש העיר להמשיך לפעול למען בית שמש. זה מה שטוב לבית שמש, וזה חשוב ביותר לעתיד העיר. בסופו של יום כולם יודעים כי משה אבוטבול יבחר כאן שוב לראשות העיר, ולוואי שכבר עכשיו כולם יהיו שותפים בכך, ויגבירו את האחדות בעיר".

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  ראש נגד ראש
  25/01/2018 18:19
  מוטי
 1. אם דרעי רוצה את בית שמש פעם שלישית שיביא את ביתר עילית לשומליק גרינברג. לא יתכן שדגל תפסיד פעם אחר פעם, בבית שמש בביתר ובירושלים. -ותשתוק

 2. אין מושג כזה 'מגזר חרדי', יש פלגים חרדים.
  25/01/2018 20:12
  אריה