צפו בוידאו: כשבנימין נתניהו הצליח 'להפיל' את אמן החושים הישראלי

אמן החושים ליאור סושרד ניסה לנחש מה צייר ראש הממשלה במהלך אירוע שערכה לשכת העיתונות הממשלתית לתקשורת הזרה • אולם, בעוד קודם לכן הצליח להפתיע את העיתונאים הזרים, פעם אחר פעם, כשהגיע תורו לאתגר את נתניהו - הוא נכשל, ככל הנראה בגלל שנתניהו פעל בניגוד לסיכום מוקדם
אבי כץ
כ"ד טבת התשע"ח / 11.01.2018 10:09

אמן החושים ליאור סושרד הופיע אמש (רביעי) באירוע השנתי שערכה לשכת העיתונות הממשלתית לתקשורת הזרה.  אולם בעוד הוא הצליח להדהים פעם אחר פעם את מאות הנוכחים, בהם שגרירים וכתבים זרים, כשהגיע תורו לנחש מה צייר ראש הממשלה נתניהו, הוא חווה כישלון.

על פי דיווח ב'ידיעות אחרונות', לפי הסיכום המוקדם, ראש הממשלה היה אמור לצייר ציור על הבמה, ואמן החושים היה צריך לנסות לנחש בזמן אמיתי מה בדיוק צייר נתניהו.

אלא שבניגוד לסיכום, ראש הממשלה עלה לבמה, נשא נאום קצר, השיב לכמה שאלות ורק אז פנה לסושרד ואמר: "ציירתי משהו, בוא נראה אותך מנחש מה זה…"

סושרד המופתע שאל את ראש הממשלה מתי צייר את הציור – ונתניהו השיב: "לפני 10 דקות".

לפי 'ידיעות', סושרד ניסה תחילה לחמוק מניחוש, אך נתניהו אמר לו: "אל תברח ממני" – וסושרד רשם את הניחוש שלו על לוח לבן והניח  בצד.

בשלב זה נתניהו הניף מול הקהל את הדף שעליו צייר, מנורת שבעת קנים עם הכיתוב בעברית: "עם ישראל חי". סושרד הנבוך הביט בציור ואמר: "אני לא אראה לכם מה אני ציירתי. אני לא הצלחתי".

"זאת הטעיה ישראלית", הפטיר ראש הממשלה בחיוך ממזרי – וסושרד השיב: "ככה אתה משפיע על אנשים".

לפי הדיווח ב'ידיעות', בתום האירוע פנה סושרד למארגנים והתלונן על כך שלא עמדו במה שסוכם עימו.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות