הרוצח הסדרתי נלכד – רק בזכות עירנותו של האינסטלטור המקומי

דניס 'הרוצח הנחמד' נילסן הוא ככל הנראה אחד הרוצחים הסדרתיים הכי ידועים לשמצה בהיסטוריה של בריטניה • הוא רצח כ-12 גברים צעירים בין השנים 78' ל-83' – לסרוגין בשתי דירותיו בצפון לונדון • נילסן היה מן הסתם ממשיך בפעילותו השגרתית אלא שאז הגיע האינסטלטור
קובי פינדרוס
י"ג טבת התשע"ח / 31.12.2017 21:05

הסיפור המרתק הזה שהופיע באתר hix נראה לקוח ממותחן בריטי משובח, אולם הוא אירע במציאות.

דניס 'הרוצח הנחמד' נילסן הוא ככל הנראה אחד הרוצחים הסדרתיים הכי ידועים לשמצה בהיסטוריה של בריטניה. נולד בסקוטלנד בשנת 1945, נילסן רצח כ-12 גברים צעירים בין השנים 78' ל-83' – לסרוגין בשתי דירותיו בצפון לונדון. נילסן נהג לפתות את קורבנותיו אל מקום מגוריו, שם הוא הטביע וחנק אותם למוות.

ניתן להפליג בתיאורים הרבים שנכתבו אודות הרוצח המסוכן אולם נקצר ונספר את סופו המעניין.

בפברואר 83', דיירי הבניין שבו התגורר, כולל נילסן עצמו, הזמינו אינסטלטור כדי לבחון את בעיית הסתימות בצנרת שלהם. מייקל קטרן היה איש המקצוע שהגיע לבחון את הבעיה. הוא פתח את מכסה הביוב המרכזי ומצא שם את מה שנשאר מקורבנותיו של נילסן.

בבוקר שלמחרת, קטרן הגיע אל הנכס עם המפקח שלו, גארי ווילר. השניים המשיכו לחקור את צנרת הבניין וגילו מספר עצמות נוספות בצינור שמוביל לדירה העליונה – הדירה של נילסן. הם הזעיקו משטרה למקום, שלקחה את העצמות אל המכון לרפואה משפטית ושם נקבע ללא ספק כי מדובר בעצמות של בן אדם.

נילסן ניסה להכחיש כי הוא הרוצח אולם בסוף נאלץ להודות. למרבה הזוועה הוא סיפר כי בתחילה היה מסתיר את קרבנותיו מתחת הרצפות של דירותיו אולם בשלב מסויים כבר לא היה מקום והוא גם חשש שהריח מן הדירה יעורר חשד ועל כן הוא העבירם לצנרת הבניין.

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    לא מובן
    01/01/2018 04:35
    יוסי
  1. רק 3 שנות מאסר?