ההכרזה של טראמפ I מומחה נדל"ן: צפויה עליה במחירי דירות בירושלים

ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר, המתמחה בשיווק נדל"ן למגורים ומסחרי: "בעקבות ההכרזה של טראמפ - מחירי הדירות בירושלים יעלו לפחות 10% בשנה הקרובה וממחירי הקרקעות יעלו בלמעלה מ-20%"
שייע קליין
י"ט כסלו התשע"ח / 07.12.2017 17:31
דגלי ישראל וארהב על חומות ירושלים

ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר המתמחה בשיווק נדל"ן למגורים ומסחרי, סבור כי להכרזה הדרמטית של נשיא ארה"ב דונאלד טרמפ על ירושלים כבירת ישראל תהינה משמעויות נדל"ניות כבדות משקל במחירי הנדל"ן בעיר, בשנים הקרובות.

 שמול: "ההכרה בירושלים על-ידי ארה"ב שעד עתה נמנעה להכיר בעיר כבירתה של מדינת ישראל, תתן תוקף משפטי משמעותי להיותה עיר בירה של מדינת ישראל.  כלומר, מדינות וארגונים בינלאומיים נוספים צפויים להכיר גם הם במעמדה של ירושלים כבירתה של מדינת ישראל, ועל-כן להעביר בחודשים ובשנים הקרובות עשרות רבות של שגרירויות ומוסדות בינלאומיים.

"כל זה יביא בהכרח לעליה משמעותית בביקושים לנכסי נדל"ן עבור השגרירויות ומוסדות בינלאומיים, ובכך לעליה משמעותית ולעליה דרמטית במחירי הנדל"ן".

 לדבריו, "אני צופה שכבר בשנה הקרובה אנו נהיה עדים לעליה של לפחות 10% במחירי הדירות, ולעליה של למעלה מ-20% במחירי הקרקעות, ומבנים היכולים לשמש שגרירויות ומוסדות בינלאומיים".

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
אין תגובות