בתו של הגר"ע יוסף זצ"ל קיבלה מלפיד הצעה להצטרף – ולא שללה

הרבנית עדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, נפגשה עם יאיר לפיד מספר פעמים - ואמרה כי אינה שוללת חבירה למפלגתו • עם זאת, היא ציינה שהיחס של המפלגה לציבור החרדי מטריד אותה ולכן לא קיבלה כל החלטות • היא מעורבת גם בקבוצה פוליטית המכונה ׳בשביל ישראל׳
אריה ריבקינד
כ"ז חשון התשע"ח / 16.11.2017 12:56

הרבנית עדינה בר-שלום, בתו של הגר"ע יוסף זצ״ל מקבלת פניות לחבור לכל מיני מפלגות: אמש (רביעי), בהצגת התיאטרון ׳סימני דרך׳ על חייה של נעמי שמר – נשאלה בר-שלום על ידי הנוכחים האם זה נכון שהיא מצטרפת למפלגת יש עתיד בראשות יאיר לפיד?

לפי דיווח של טל שניידר, הכתבת הפוליטית של 'גלובס', בר-שלום השיבה כי היא אינה שוללת זאת, וכי נפגשה עם לפיד מספר פעמים. עם זאת, היא ציינה שהיחס של המפלגה לציבור החרדי מטריד אותה, ולכן לא קיבלה כל החלטות בעניין.

בר שלום היא מייסדת המכללה החרדית בירושלים, היתה כלת פרס ישראל לתרומה מיוחדת לחברה בשנת 2014 ומבין מדליקות המשואה ביום העצמאות.

במערכת הבחירות לכנסת ה-20 התגייסה לסייע לש״ס, ומונתה לעמוד בראש מועצת הנשים המייעצת לש״ס לצידה של אשתו של אריה דרעי, יפה דרעי.

מועצת הנשים לא המשיכה לפעול בסיום הבחירות.

לפי הדיווח של שניידר ב'גלובס', מסגרת פוליטית אחרת שבה מעורבת בר שלום היא קבוצה המכונה ׳בשביל ישראל׳. חברי הקבוצה שוקלים לרשום מפלגה תחת השם הזה בינואר הקרוב ולהודיע על התמודדות בבחירות לכנסת ה-21.

מלבד בר שלום כוללת הקבוצה את ראש עירית ירוחם מיכאל ביטון – חבר מפלגת העבודה, מאיר בוזגלו ראש תנועת ׳תיקון׳, האלוף במיל׳ גדעון שפר, תא״ל במיל׳ רות ירון, והפעילה הפוליטית אורנה אנג׳ל.

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  גאה בך רבי אריה דרעי
  16/11/2017 16:55
  שפוי
 1. שהרב עובדיה יוסף החמיא לך שאתה עצמאי וטוב שכך תראה לאן ביתו מידרדרת יש פתגם שאומר שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ

  • אנשי אמת.   16/11/2017 19:01

   יאיר איש הגון.