"הכיבוש הזה משחית אותנו, נמאס": צפו בעוקץ המבריק של חבורת צבר

בסרטון חדש שהשיקה חבורת 'צבר' מוצג חייל מג"ב מתלונן על המקום בו הוא משרת: "צריך לצאת מכאן ומהר.." • אז למה ארגון ימני שיתף פעולה עם המסר? צפו בסיום המפתיע של הסרטון
יוני גרין
כ"ו חשון התשע"ח / 15.11.2017 14:19

חבורת 'צבר', בשיתוף ארגון 'דרך חיים', השיקה סרטון חדש – בו מועברת ביקורת מרומזת על ארגוני השמאל הטוענים כנגד "הכיבוש" להגדרתם ביו"ש, תוך הצגת המצב בדרום תל אביב.

בסרטון נראה חייל מג"ב מתלונן על שהוא צריך לשמור ולהסתובב עם נשק מול אוכלוסייה אזרחית, רק בגלל ש"כמה יהודים החליטו לגור דווקא כאן", כאשר סביבו ארגוני זכויות אדם שמצלמים כל תנועה שלו.

בסיום דבריו הוא טוען ש"הכיבוש משחית" ו"צריך לצאת מכאן ומהר..". אלא שלבסוף מתברר שהמקום בו הוא משרת היא שכונת נווה-שאן בדרום תל-אביב…

מתניה גבריאלי, מיוצרי הסרטון, מספר כי הביקורת שמועברת היא כנגד ארגוני שמאל שטוענים ש"חיילים מסכנים את חייהם בלי סיבה": "רצינו להראות שכמו במצב ההזוי שנוצר בדרום תל-אביב – שלא יעלה על הדעת להוציא משם את החיילים השומרים, כך גם המצב ביו"ש מחייב שמירה ביטחונית על חיי התושבים".

חבורת 'צבר' היא קבוצת יוצרים המפיקה סרטונים סאטירים על המצב הפוליטי-מדיני בישראל. הקבוצה יצרה עשרות סרטונים, אותם היא מפרסמת בדף הפייסבוק שלה.

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  ערימת שקרים
  15/11/2017 15:02
  כובשת בסטייל
 1. בדרום תל אביב אין צבא, יש משטרה כמו בכל מקום עם אוכלוסיה אזרחית

 2. טו
  15/11/2017 16:26
  שלום
 3. טובבבב

 4. ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!
  15/11/2017 18:35
  משה
 5. ללא