מובילת ההפגנה נגד מרים נאור: "על כל מסתנן שיוצא נולדים שני ילדים"

מנהיגת 'החזית לשחרור דרום תל אביב' ברשת ב: "הסיפור של פתח תקווה בהחלט נתן לנו את הרעיון" • על דרום תל אביב: "אנחנו רואים שכונה אפריקאית עם מיעוט קטן של ישראלים"
חיים טוויל
ה' אלול התשע"ז / 27.08.2017 09:53
הפגנה, דרום תל אביב, מרים נאור

שפי פז, מנהיגת 'החזית לשחרור דרום תל אביב', התייחסה הבוקר (ראשון) להפגנה שהובילו היא וחבריה אמש מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון השופטת מרים נאור בירושלים.

בראיון שהעניקה לרשת ב' הסבירה פז, כי המחאה היא נגד הסחבת של בית המשפט העליון בפסיקה על חוקיות העברת המסתננים למדינה שלישית באפריקה.

פז ציינה כי למרות בלימת כניסת המסתננים לישראל, אוכלוסיית המסתננים בדרום תל אביב ממשיכה לגדול כל הזמן. "על כל מסתנן מבוגר שיוצא נולדים שני ילדים", אמרה.

פז הסבירה את המצוקה: "ההשקעות הם כולם במסתננים, זה תמיד בא על חשבונם של התושבים. זכויות האדם שלנו נדחות מפני זכויות האדם של המסתננים. לדבריה, "אנחנו כמעט לא רואים ילדים ישראליים בחוץ. אם הם ישנם – הם לא מסתובבים בחוץ. אנחנו רואים שכונה אפריקאית עם מיעוט קטן של ישראלים".

היא ציינה, ההשראה להפגנה הגיעה מההפגנה סמוך לבית היועץ המשפטי בפתח תקווה•, "הסיפור של פתח תקווה בהחלט נתן לנו את הרעיון. אנחנו נהיה שם שבוע שבוע עד שהעניין הזה יפתר".

הדפס כתבה

2 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  כל הכבוד..
  30/08/2017 20:02
  sisi
 1. ותודה למני המאותגר שיזם הרעיון

  • sisi   30/08/2017 20:09

   כל הכבוד לשפי…ותודה למני המאותגר שיזם הרעיון