ח"כ מיקי רוזנטל צייץ על בנו של ביבי "נתניהו יוגנד" – מחק והתנצל

חבר הכנסת מהמחנה הציוני כינה את בנו של ראש הממשלה "נתניהו יוגנד", תוך השוואה ל''היטלר יוגנד'' - תנועת הנוער של המפלגה הנאצית • בתחילה הוא סירב למחוק את הציוץ, אבל לאחר סערה הוא מחק והתנצל
אבי כץ
כ"ד אב התשע"ז / 16.08.2017 17:02
יאיר נתניהו

ח"כ מיקי רוזנטל מהמחנה הציוני עורר היום (רביעי) סערה כאשר הגיב ליאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, וצייץ בעמוד הטוויטר שלו: "נתניהו יוגנד".

יאיר נתניהו התייחס לאירועים האלימים בווירג'יניה, במהלכם נדרסה למוות מפגינת שמאל, לאחר שפעיל ניאו נאצי דהר לתוך הפגנה.

נתניהו כתב בפייסבוק: "כדאי לשים דברים בפרופורציות. אני יהודי, אני ישראלי, והניאו נאצים החלאות בווירג'יניה שונאים אותי ואת מדינתי. אבל הם שייכים לעבר. הנשימה שלהם גוועת.

"עם זאת, האנטיפה (-תנועת שמאל בארה"ב) וה-BLM (-תנועת זכויות אדם אפרו אמריקאית) ששונאים את מדינתי (ואת אמריקה גם לפי תפיסתי) מתחזקים יותר ויותר והופכים לסופר דומיננטים באוניברסיטאות בארה"ב ובחיים הציבוריים שלה".

בתגובה כינה אותו רוזנטל: "נתניהו יוגנד", תוך השוואה ל"היטלר יוגנד", תנועת הנוער של המפלגה הנאצית.

הציוץ עוררה מיד סערה.

בתחילה סירב הח"כ למחוק אותו, אך לאחר כשעה החליט למחוק – ולהתנצל. "חשבתי על זה שוב. אני מקבל את הביקורת באהבה, מתנצל ומוחק את הציוץ. סליחה מכל מי שנפגע", כתב רונטל.

הדפס כתבה

3 תגובות

הוסף תגובה חדשה
  עיתונאי משוקשק
  16/08/2017 18:13
  מרי
 1. רוזנטל עשית שקשוקה הפכת חבר כנסת, דיסלקט מוצהר משדר בגמגום, שמערב יהדות בנציזם, נכנעת ללחצים והורדת את הפוסט? חחח מכוער.

 2. מיקי
  16/08/2017 19:33
  רון
 3. להם מותר הם מעל החוק

 4. תכל'ס? צודק. כי...
  16/08/2017 19:41
  דודי
 5. נתניהו הבן הוא פרזיט שטוף מוח, אוכל שרצים ומתרועע עם גויות. אמירתו שהשמאלנים גרועים מהניאו נאצים היא הדגמה של טפשות, רשעות וניתוק מהחוויה היהודית