ג'ודי לא תתן לפרידה מבעלה לבלבל אותה: תקפה בטוויטר את יפה דרעי

השר לשעבר ורעייתו ב-24 השנים האחרונות, אשת התקשורת - החליטו להפריד כוחות ולסיים את הקשר הזוגי • אבל המצב החדש לא מפריע לג'ודי מוזס להמשיך להביע את דעותיה בעמוד הטוויטר שלה גם הבוקר • למשל, על יפה דרעי
אבי כץ
י"ז אב התשע"ז / 09.08.2017 12:27
ג\'ודי ניר מוזס שלום

השר לשעבר סילבן שלום, ורעייתו, אשת התקשורת ג'ודי ניר מוזס שלום החליטו להיפרד לאחר כ-24 שנות נישואים. כך דווח הבוקר (רביעי) באתר 'וואלה'.

לשניים, שנישאו בשנת 1993 וחוגגים השנה את יום הולדתם ה-59, שלושה ילדים משותפים – שירה, תומר ואלון. הם גידלו יחד את נדב ונמרוד, שני ילדיה של ניר מוזס מנישואיה הקודמים לעמירם ניר ז"ל, שנהרג בהתרסקות מטוס מסתורית.

אבל המצב החדש לא מפריע לג'ודי לעסוק בשגרת יומה. כלומר, להביע את דעותיה על ימין ועל שמאל בעמוד הטוויטר שלה.

הבוקר, זמן קצר לפני פירסום הידיעה על הפרידה, הייתה הקורבן יפה דרעי, רעייתו של יו"ר ש"ס, שאמש דווח כי משרד העבודה והרווחה מפסיק את מימון העמותה שלה – 'מפעלות שמחה':

"קוראת שעצרו את העברת הכספים לעמותת אשת העבריין @ariyederi. מתה להבין מה יש ביפה שאין בי שעמותת 'חום' לא קיבלה. אולי בגלל שאצלנו הכל הולך לנזקקים?" צייצה מוזס.

עורך הדין החרדי שרון גושן הגיב לה: "כדי לבנות את עצמך לא צריך ללכלך על אחרים…"

מוזס השיבה: "מה לכלכתי? מה לא אמת? רוב החרדים הם אנשים טובים, חיוביים שעוזרים לזולת הצירה מדהימה. למה להגן על עבריין?"

גושן ענה: "לכלכת על העמותה והפעילות המבורכת של יפה דרעי… היא לא עבריינית. ציפיתי לאחווה ופירגון בין נשים".

כעבור כמה שעות, כתבה מוזס: "יודע מה, צודק".

מוזס

הדפס כתבה

תגובות

הוסף תגובה חדשה
    חוות דעת
    09/08/2017 23:57
    נוני מוסז
  1. חצופה…לא שווה את אבק רגליה של יפה דרעי שלושים שנה בעשיית חסד וחינוך..ואת ג"ודי הקנאית מה עשית בחים שלך..חוץ מלשון הרע וניבולי פה..מה שלמדת בבית ובעיתון המשפחה שלכם…ברכות לסילבן שניצל